اکشن سایپایدک یک نوآوری در خدمات پس از فروش است

رئیس اتاق بازرگانی تهران در بازدید از بازار لوازم یدکی سایپایدک:

رئیس اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی تهران در بازدید از بازار لوازم یدکی سایپا گفت: نوآوری سایپایدک در راه اندازی بازار لوازم یدکی اقدامی لذت بخش است و قطعا به رونق تولید کمک خواهد کرد.

اکشن سایپایدک یک نوآوری در خدمات پس از فروش است

بر اساس گزارش ها زمان اخبار مسعود حنصاری ادامه داد: آنچه در این بازار لوازم یدکی به چشم می خورد نشان از خلاقیت ایجاد شده برای حمایت از تولید است و امیدوارم این اقدام بر اساس اصول روز بازاریابی باشد و فروش نیز از دیگران الگوبرداری شود.

وی همچنین به ارزش تاریخی بنای اخوان که بازار قطعات سایپا را ایجاد کرده است، اشاره کرد و گفت: این بنا که ثبت ملی شده است، میراثی ارزشمند است و احیای میراث فرهنگی و توجه سایپایدک به آن برای همه ارزشمند است. از ما. “

محمدرضا نجفی منش رئیس انجمن قطعه سازان نیز در این بازدید از اقدامات سایپایدک در حمایت از قطعه سازان تقدیر کرد و گفت: تولید داخلی. “

وی ادامه داد: در سالی که تولید، حمایت، موانع نامیده می شود، چنین حمایت هایی از تولیدکنندگان آنها را به ادامه فعالیت تشویق می کند.

مدیرعامل سایپایدک در این بازدید، دسترسی، حمایت از تولید، رضایت مشتریان، حمایت از شرکت های دانش بنیان، حمایت از شرکت های کوچک و متوسط ​​و توسعه صادرات را از مهم ترین اهداف در بازار قطعات یدکی عنوان کرد.

موسوی با اشاره به گسترش فعالیت های سایپایدک در بخش خدمات پس از فروش، گفت: بازار لوازم یدکی در آینده نزدیک در سراسر کشور گسترش خواهد یافت و با توجه به ظرفیت و توانمندی های سایپایدک، کیفیت خدمات و عرضه آن امکان پذیر خواهد بود. بالاتر پیش گسترش

  8 دلیل علمی برای ننوشیدن آب در حالت ایستاده

موسوی گفت: یکی از وظایف ما به عنوان متولی خدمات پس از فروش گروه سایپا و متولی تامین قطعات یدکی، حمایت از تولید داخلی است که با ایجاد نقطه آغازی برای چنین بازارهایی در سراسر کشور محقق خواهد شد. برای اینکه قطعه سازان محصولات سایپایدک خود را به فروش برسانند و سود خود را در اسرع وقت و بدون معطلی دریافت کنند.

مدیرعامل سایپایدک با اشاره به حمایت مدیرعامل گروه سایپا از این اقدام نوآورانه گفت: با حمایت و راهنمایی مهندس سلیمانی توانسته ایم روش های خدمات پس از فروش جدیدی را طراحی کنیم که منجر به گسترش شبکه کسب و کارهای نوین نمایندگی شود. “

لازم به ذکر است این بازارچه برای دسترسی آسان به قطعات اصلی و با قیمت مصوب در فروشگاه سایپایدک در خیابان اکباتان تهران ایجاد شده است و فعالان حاضر در بازار لوازم یدکی می توانند با مراجعه به این بازار قطعات مورد نیاز را تهیه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید