اوپو ایرگلاس; عینک هوشمند دو بعدی

419188 338 خبر مرکزی

شرکت چینی Oppo به تازگی عینک هوشمند جدیدی با نام Air Glass معرفی کرده است.

به گزارش Airglass، محصولی مبتنی بر فناوری واقعیت کمکی است که بر خلاف فناوری واقعیت افزوده که اطلاعات را به صورت سه بعدی ارائه می کند، قادر است محتوا و اطلاعات را به صورت دو بعدی در مقابل دیدگان کاربر نمایش دهد.

این عینک هوشمند مجهز به پردازنده اسنپدراگون 4100 بوده و وزن آن تا 30 گرم می باشد. طبق گفته Oppo Airglass، می‌تواند با یک بار شارژ تا 3 ساعت به طور مداوم کار کند یا در حالت آماده به کار تا 40 ساعت روشن بماند.

اوپو دو فریم برای این عینک طراحی کرده است که مدل اول در نیم فریم نقره ای و مدل دوم به صورت فول فریم در رنگ سفید موجود است. علاوه بر این، دو سایز مختلف برای این دو مدل موجود است.

در قلب فریم این شیشه ها یک پورت مغناطیسی قرار دارد که می توان از آن برای اتصال به شیشه های معمولی استفاده کرد. نمایشگر AirGlass همچنین از یک پروژکتور کوچک مجهز به فناوری micro-LED استفاده می کند که قادر است حداکثر روشنایی 3 میلیون نیت را ارائه دهد.

به گفته Oppo، کاربران می توانند از طریق لمس، صدا، حرکات دست و سر و همچنین از طریق اپلیکیشن Smart Glass با این عینک کار کنند. از جمله اپلیکیشن هایی که Oppo در مورد این عینک به آنها اشاره کرده است، نوتیفیکیشن، دستورالعمل و ترجمه فوری است.

البته این لیوان ها به صورت عمده به فروش نمی رسند. به گفته شرکت چینی Airglass از سه ماهه اول سال آینده به صورت محدود وارد بازار خواهد شد.

  پست احساسی رضا صادقی از کنسرتش + فیلم

منبع: ایران آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید