اولین نمایشگاه عمومی اتوبوس برقی و دیزلی سیپادیزل

همزمان با پنجمین نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک؛

سایپادیزل اتوبوس های برقی و دیزلی خود را در پنجمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته به نمایش می گذارد.

اولین نمایشگاه عمومی اتوبوس برقی و دیزلی سیپادیزل

بر اساس گزارش ها زمان اخبار با توجه به نیاز مبرم کشور به نوسازی ناوگان مسافربری و سابقه 58 ساله سایپادیزل در تولید و عرضه خودروهای تجاری، این مجموعه صنعتی دو اتوبوس بین شهری برقی و دیزلی را عرضه می کند. اسکای ول وی افزود: همزمان با برپایی نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل در تهران در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش، در راستای افزایش تولید و اشتغال در کشور، اتوبوس های دیزلی پس از سفارش مشتریان با حدود 30 درصد داخلی سازی تولید می شود.

همچنین طبق توافقات منعقد شده با شریک تجاری خارجی، ابتدا اتوبوس برقی شکل خواهد گرفت CBU و با افزایش تقاضا از سوی بازار، در داخل کشور تولید و عرضه خواهد شد.

بر اساس این گزارش، محصولات سواری سایپادیزل دارای 2 سال یا 200 هزار کیلومتر گارانتی بوده و شرکت خدمات فنی رنا به عنوان سازمان خدمات پس از فروش سایپادیزل، مسئولیت ارائه این محصولات را در سراسر کشور بر عهده دارد.

همچنین در مدل برقی باتری محصول دارای 8 سال گارانتی یا 500000 کیلومتر می باشد.

گفتنی است پنجمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته از 28 لغایت 30 آذرماه در سایت نفت تهران برگزار می شود و شرکت سایپادیزل در فضای داخلی و خارجی نمایشگاه پذیرای بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

  Обзор Онлайн

دیدگاهتان را بنویسید