اولویت اصلی کلیه شعب بانک دی باید ارائه خدمات مطلوب بانکی به جامعه ایثارگری باشد.

مدیرعامل بانک دی در دیدار با مدیران جوان شعب در تهران، یکی از مهمترین عوامل موفقیت بانک دی در کاهش ریسک اعتباری را ارائه تسهیلات خرد به جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران عنوان کرد.

اولویت اصلی کلیه شعب بانک دی باید ارائه خدمات مطلوب بانکی به جامعه ایثارگری باشد.

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک دی؛ برات کریمی مدیرعامل در جلسه بررسی عملکرد شعب در جذب منابع گفت: بسیار مطلوب و رضایت بخش است.
وی افزود: طی دو سال گذشته مدیریت 38 شعبه در تهران و 16 شعبه در سایر استان ها به نیروهای جوان این بانک واگذار شده است که یکی از مهمترین تصمیمات راهبردی هیات مدیره برای تامین زیرساخت های جایگزین بوده است. “
مدیرعامل بانک دی گزارش دهی شعب را یکی از پرخطرترین مسئولیت ها دانست و گفت: مدیران شعب موتور محرکه بانک هستند و توان و انگیزه مدیران شعب و همکاران موثرترین عامل در تسریع حرکت بانک است. به اهداف استراتژیک
کریمی گفت: امروز در ابتدای مسیر تحول و شکوفایی بانک دی هستیم و ادامه این مسیر جز با تلاش مستمر همه ارکان بانک امکان پذیر نخواهد بود.
مدیرعامل بانک دی اولویت بندی و تکریم ذینفعان را مهمترین رویکرد شعب برای افزایش رضایت مشتریان دانست و تاکید کرد: جامعه ایثارگران، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مهمترین جامعه هدف بانک دی است که شعب باید به آن توجه کنند. انتظارات آنها را کاملاً بشناسید، به آنها احترام بگذارید و خدمات مورد نظر را ارائه دهید. سهامداران را در اولویت اول خود قرار دهید.
وی تصریح کرد: راه اندازی باجه های خدمات رسانی در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران، انعقاد تفاهم نامه با پست بانک برای تسریع در دسترسی خانواده های شهدا و ایثارگران به خدمات شعب و همچنین انعقاد تفاهم نامه با وزارت فرهنگی میراث، گردشگری و صنایع دستی برای پرداخت هزینه تجهیزات ارزان برای جانبازان فعال کارآفرینی در حوزه گردشگری و صنایع دستی یکی از مهمترین دستاوردهای بانک دی در تکریم جامعه هدف بنیاد شهید است.
کریمی ارائه تسهیلات خرد به جامعه هدف را کاهش ریسک اعتباری در بانک دانست و گفت: روند ایثارگری جامعه در شعب باید به بهترین نحو کوتاه و تسریع شود. .
در این دیدار گلمرضا خلیل ارجمندی رئیس هیئت مدیره بانک با ابراز خرسندی از تحقق عهد جوانی و تداوم در بانک دی گفت: مدیریت شعب اعتماد بانک را به وی واگذار کرد.
خلیل ارجمندی اصلاح ارتباط شعب و ستاد را یکی از نیازهای اصلی حمایت از شعب دانست و گفت: تلاش می کنیم فضای قانونی شعب و ارتباط آن با ستاد و فعالیت های موازی شعب را شناسایی کنیم. . شعب و مبادلات برای افزایش اختیارات شعبه.»
وی با اشاره به موفقیت شعب در جذب منابع گفت: جذب منابع در فضای رقابتی در سیستم بانکی بسیار سخت است که این اتفاق در ماه های اخیر در بانک دی به خوبی رخ داده است، اما به مدیران شعب و همکاران توصیه می کنم تا منابع را در جذب منابع در نظر بگیرید. «کاهش هزینه پول و جذب منابع با کیفیت و پایدار را بر کمیت منابع اولویت دهید.
رئیس هیئت مدیره بانک دی با تاکید بر لزوم مدیریت شهرت در بانک دی گفت: بر اساس یافته های تحقیق مدیریت روابط عمومی، عملکرد تصویر بانک دی و جایگاه این برند در شبکه بانکی نسبت به گذشته بهبود یافته است. . ارائه خدمات به مشتریان برای مشاهده ارتقای جایگاه و تصویر برند در جامعه مطلوب است.
وی افزود: اپلیکیشن های بانک دی یکی از سفیران این بانک در جامعه است. ترویج و ترغیب مشتریان به استفاده از این اپلیکیشن ها از طرف شرکای شعب یکی از موثرترین راه ها برای گسترش نفوذ بانک در جامعه و مشتریان بالقوه است که اعتبار برند را نیز تضمین می کند.
در ادامه جلسه، همت الله حسین زاده، معاون امور بانکی و بازاریابی وزیر امور خارجه با تقدیر از عملکرد شعب در تحقق اهداف بودجه 1400 گانه، گفت: آنها بودجه خود را به طور کامل اجرا کرده اند.
وی افزود: سیاست هیئت مدیره بانک مبنی بر جایگزینی، آموزش و اعتماد به نیروهای جوان شعب یکی از مهمترین عوامل موفقیت شعب در دستیابی به اهداف و سودآوری شعب است.
وی در خصوص اصلاح سیاست اعتباری بانک گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و با رعایت روندهای کلان اقتصادی، سیاست اعتباری بانک دستخوش تغییراتی شده که به زودی به شعب ابلاغ می شود.
وی افزود: مهمترین هدف اصلاح سیاست های اعتباری افزایش اختیارات مدیران شعب در ارائه تسهیلات، اعتباربخشی و ارائه تعهدات است که امیدواریم این امر موجب تسریع در کار با مشتریان شود.
در پایان این مراسم بابک عزیزی رئیس شعبه مستقل مرکزی، رامین قاسمی رئیس شعبه شرع، امید سلیمانی رئیس واحد یوسف آباد، سپیده شیربهت رئیس شعبه نیاوران و فتانه ابوالی رئیس شعبه در آفریقا از نظر موفقیت ترکیب، شاخص‌های عملکرد (جذب منابع ارزان، دستیابی به اهداف، کاهش وام‌های غیرجاری، سودآوری، تعهد و تمرکز بر سود انباشته) مورد ارزیابی قرار گرفت.

  قتل یک جوان برای خواستگاری

9 خبر مرکزی

دیدگاهتان را بنویسید