انفجار مرگبار در شهریار; 8 نفر کشته شدند

446319 416 خبر مرکزی

سخنگوی اورژانس کشور جزئیات انفجار قهوه خانه شهریار را تشریح کرد.

مجتبی خالدی سه شنبه شب در جمع خبرنگاران درباره حادثه آتش سوزی قهوه خانه شهریار اظهار داشت: حوالی ساعت 19:55 دقیقه در یک قهوه خانه در محدوده مریم اندیشه شهریار واقع در خیابان شهدای گمنام آتش سوزی رخ داد. داده می شود.

خالدی با بیان اینکه پس از اطلاع از این حادثه 4 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد، گفت: متاسفانه در این حادثه 4 کودک 3 تا 6 ساله، 3 زن 20 تا 40 ساله جان خود را از دست دادند که یک سال و یک 40 ساله -پیرمرد. تصادف. “

وی گفت: در حادثه کافه شهریار تاکنون مصدومیت جدی گزارش نشده است و علت این حادثه همچنان در دست بررسی است، اما به گفته همکاران استفاده از بالون هلیومی باعث انفجار شده است اما موضوع همچنان در جریان است. تحقیق و بررسی.”

سخنگوی اورژانس کشور گفت: آتش خاموش شده و منتظر بررسی دقیق تری هستیم.

خفگی در آتش سوزی در شهریار جان باخت

دادستان شهریار گفت: آتش سوزی در رستورانی در شهرک اندیشه شهرستان شهریار بر اثر استنشاق دود و گازهای سمی و در نهایت خفگی جان هفت نفر را گرفت و دچار سوختگی نشد.

حمید عسگری پور افزود: حادثه آتش سوزی حوالی ساعت 20 امشب در قهوه خانه چتر سنتی مریم شهرستان اندیشه شهریار رخ داد.

او یادآور شد که این اتاق غذاخوری زیر زمین بوده و حدود 15 پله پایین آمده است.

عسگری گفت: تمام دیوارها و اشیاء این رستوران قابل اشتعال بوده و در حوالی راه پله ها و خروجی کافه جشن تولد برپا شده بود که حادثه رخ داد.

  بهترین شهر دنیا کجاست؟

دادستان شهریار گفت: بررسی های اولیه نشان می دهد یک بالون حاوی گاز هلیوم منفجر و آتش گرفته که در نهایت منجر به آتش سوزی در رستوران شده است.

وی خاطرنشان کرد: متوفیان پس از شعله ور شدن جو به انتهای رستوران یعنی آشپزخانه متواری شدند اما در نهایت بر اثر خفگی در همان لحظه جان خود را از دست دادند.

عسگری پور ادامه داد: جسد سه کودک خردسال، سه زن و یک مرد میانسال در حالت خفگی یافت شد که آثار سوختگی روی آنها بسیار خفیف بود. یک کودک 3 ساله نیز پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

دادستان شهریار با بیان اینکه جزئیات این پرونده در حال بررسی است، گفت: در جریان این حادثه دو زن از رستوران خارج شده و نجات یافتند. وی افزود: هویت تمامی مجروحان و کشته شدگان این حادثه کاملا مشخص است والدین متوفی در محل حضور داشتند و تمامی همسایه های رستوران نیز این افراد را می شناختند.

دیدگاهتان را بنویسید