انزلی میزبان بازی پرسپولیس و سپاهان است؟ | پایگاه خبری افکارنیوز

تیم فوتبال پرسپولیس با رای کمیسیون انضباطی بازی رفت و برگشت رفت سپاهان باید در زمین بی طرف برگزار شود که دیدار دو تیم در اراک میزبان سپاهان بود.

آن طرف باشگاه پرسپولیس برای میزبانی از سپاهان در بازی برگشت، ورزشگاه امام رضا (ع) به نمایندگی از شهر مشهد حضور پیدا کرده بود، اما با توجه به اینکه مسئولان ورزشگاه اعلام کردند در صورت حضور تماشاگران برای تماشای این دیدار، از میزبانی آزاد خواهند شد. باید تصمیم دیگری در این زمینه گرفته شود.

این در حالی است که ورزشگاه ثامن مشهد از چمن مناسبی برخوردار نیست و پرسپولیس نیز قصد حضور در این ورزشگاه را ندارد. در این صورت به نظر می رسد مشهد میزبان از پرسپولیس برای بازی با سپاهان حذف شود.

    انزلی میزبان بازی پرسپولیس و سپاهان است؟

در همین راستا باشگاه «پرسپولیس» پیش از تعطیلات عید سعید فطر نامه ای به سازمان لیگ نوشت و خواستار تعیین محل بازی مقابل سپاهان شد. اگر به دلایلی شهر مشهد میزبان این بازی نباشد، گفته می شود پرسپولیسی ها گزینه های دیگری به جز مشهد برای میزبانی از سپاهان دارند.

ورزشگاه انزلی که در این فصل چمن خوبی دارد یکی از فرصت های پرسپولیس برای میزبانی از سپاهان خواهد بود. از سوی دیگه، بازی ورزشگاه انقلاب کرج بسیار مأیوس کننده بود. همچنین ورزشگاه سیرجان و اراک از دیگر فرصت های پرسپولیس برای میزبانی از این دیدار حساس و مهم خواهد بود.

البته در پایان باید دید آیا تماشاگران می توانند این دیدار را تماشا کنند یا تصمیم دیگری برای این دیدار گرفته می شود.

  جشن روز ملی خلیج فارس

دیدگاهتان را بنویسید