انتقام پسر پولدار پس از شکست عشقی

412970 533 خبر مرکزی

دختر جوانی که برای جبران شکست یک رابطه عاشقانه با کمک سه مرد از پسر محبوبش انتقام گرفت به دادگاه رفت. یک سال پیش پسری به نام شهاب به پلیس شکایت کرد که توسط چند مرد مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

او با سر و صورت کبود به پلیس مراجعه کرد و از دختر جوانی به نام سارینا شکایت کرد. شهاب در تشریح جزئیات این حادثه گفت: دو سال پیش با دختر جوانی به نام سارینا که در آن زمان 23 سال داشت آشنا شدم و به او ابراز علاقه کردم.

دوستی من با سارینا شروع شد و دو سال طول کشید. سارینا عاشق من شده بود و می خواست با او ازدواج کنم. اما بعد از مدتی حاضر به ازدواج نشدم و گفتم که شرایط ازدواج را ندارم. پس به دوستی خود با او پایان دادم. اما سارینا پس از این حادثه افسرده شد.

شاکی ادامه داد: پس از پایان رابطه دوستانه ما، سارینا چندین بار با من تماس گرفت تا او را ملاقات کنم. اما من قبول نکردم. آخرین باری که مرا به یک مهمانی در اطراف تهران دعوت کرد، از من خواست که با او به یک مهمانی عصرانه بروم. من دعوت سارینا را پذیرفتم و او را دنبال کردم. اما در راه ناگهان گفت حالش خوب نیست و از ماشین پیاده شد.

در همین لحظه سه جوان سوار ماشین شدند و با ضرب و شتم شدید طلاهای همراهم را به سرقت بردند. فکر می کنم آنها با سارینا رابطه داشتند و دختر جوان آنها را برای انتقام استخدام کرد. با این شکایت پلیس به جستجوی دختر جوان پرداخت و او را دستگیر کرد.

  پدرگرایی برای بدهی یک میلیاردی

در اولین بازجویی، سارینا اعتراف کرد که سه مرد را برای انتقام استخدام کرده است. او گفت: «من می خواستم از شهاب انتقام بگیرم. او ابتدا به من علاقه نشان داد و مرا به خود وابسته کرد، اما بعد من را طرد کرد و گفت زندگی ما تمام نمی شود; چون شرایط ازدواج را ندارد; اما می دانستم پای یکی دیگر درگیر است.

دختر گفت: با دوستان مشترکمان صحبت کردم و متوجه شدم شهاب از همان ابتدا از من خوشش نمی آمد و او به من دروغ گفت و چنین حرفی زد تا با من بی ادبی کند و پولم را بگیرد و از من سوء استفاده کند. رخ داد.

به همین دلیل تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم و از پسری به نام وحید که تازه با او آشنا شده بودم خواستم که از من انتقام بگیرد. با توجه به توضیحات دختر جوان از سه مرد اجیر شده، سه مرد جوان نیز دستگیر و به حضور در شهاب اعتراف کردند و گفتند که برای این کار از سارینا پول گرفته اند.

بدین ترتیب با صدور کیفرخواست برای هر چهار متهم برای محاکمه در اختیار دادگاه قرار گرفتند و در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز دادگاه ایستادند.

شهاب در ابتدای جلسه با تشریح جزئیات حادثه خواستار اشد مجازات برای متهم شد. وی گفت: به سارینا گفتم که شرایط ازدواج را ندارم به همین دلیل رابطه ام را با او قطع کردم. اما او هیچ اقدامی نکرد و سه مرد را استخدام کرد تا از من انتقام بگیرد.

  "FMC T5"؛ کراس اوور جدید در بازار ایران

من از همه آنها شکایت دارم. سارینا اون دختری نبود که بخوام باهاش ​​زندگی کنم. چون من ثروتمند بودم، او به من وابسته بود. اما خانواده ام نتوانستند قبول کنند. برای اینکه روی سرنوشت سارینا تاثیری نداشته باشم به او گفتم برای ازدواج به من اعتماد نکن و به فکر آینده خودش باشد.

سارینا رویای خودش را دید. من هیچ قولی به او نداده ام و حرفش را قبول ندارم. من او را فریب ندادم.

وقتی دختر جوان در جایگاه متهم قرار گرفت گفت: شهاب پسر پولداری بود و از همان ابتدای آشنایی با من قول ازدواج داده بود. او می دانست که من عاشق او هستم. او دو سال به من دروغ گفت و ناگهان بی دلیل مرا طرد کرد. او با احساسات من بازی کرد.

پس به فکر انتقام افتادم. در یک مهمانی با وحید آشنا شدم و دلم برایش سوخت و به او گفتم پسر کوچکم با من بازی می کند و الان افسرده ام. او که برای من غرق شده بود قول داد که به من کمک کند. به همین دلیل از من خواست که به بهانه شهاب را به سمت پرنده بکشم.

به بهانه رفتن به مهمانی با شهاب تماس گرفتم و او را دعوت کردم. اما در راه دروغ گفتم و حالم بد شد. متهم ادامه داد: وقتی از ماشین شهاب پیاده شدم وحید و دوستانش سوار ماشین شدند و او را مورد ضرب و شتم قرار دادند. اما نمی دانستم طلاهایش را دزدیده اند.

من اصلا قصد دزدی نداشتم و فقط می خواستم شهاب را تنبیه کنم. سپس وحید در برابر قضات ایستاد و به گناه خود اعتراف کرد. او گفت: به خاطر سارینا از دوستانم خواستم به شهاب بروند. من خودم سوار ماشین شهاب شدم و او را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادم و گردنبند و دستبند طلایی که همراهش بود را دزدیدم. اما سارینا هیچ ایده ای از نقشه سرقت ما نداشت و پس از توزیع طلا به او چیزی ندادیم.

  پژو 408 مدل 2023; دید غیر معمول با ظاهر غیر معمول

او درباره دلیل سرقت طلاها گفت: من برای تنبیه شهاب این کار را کردم. دو متهم دیگر خود را بی گناه دانستند. یکی از آنها گفت: من همین الان با وحید سوار ماشین شدم و اصلا از برنامه اش خبر نداشتم. البته دیدم وحید شهاب را وحشیانه کتک زد. متهم دیگری مدعی است تنها راننده این حادثه بوده و از نقشه سرقت اطلاعی ندارد.

سپس وکلای مدافع متهمان به دفاع از موکلان خود پرداختند و در نهایت پایان جلسه هیأت برای صدور رأی در این مورد را اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید