انتشار عکس های عجیب و غریب از هواداران استقلال در فوتبال برتر

محمد نوری فر گفت: تیراندازی مخفیانه چند نوجوان و هوادار جوان تیم استقلال دودزا است که می تواند عواقب نگران کننده و غیرقابل پیش بینی برای این افراد داشته باشد.

محمد نوری فر، معاون ارتباطات باشگاه استقلال به یکی از عناصر برنامه فوتبال برتر برای سیگار کشیدن چند هوادار استقلالی در ورزشگاه آزادی واکنش نشان داد. به گزارش رسانه رسمی باشگاه استقلال، متن محمد نوری فر درباره المان برنامه فوتبال برتر را می خوانید:

متاسفانه در برنامه فوتبال برتر دوشنبه اول آذر مطالبی در مورد سیگار کشیدن در روز بازی استقلال با نساجی مازندران پخش شد که مصداق هتک حیثیت فرد محسوب می شود.

آنچه تلخ و ناراحت کننده به نظر می رسید تیراندازی مخفیانه به چند نوجوان و هوادار جوان استقلالی بود که در حال سیگار کشیدن بودند که می توانست عواقب نگران کننده و غیرقابل پیش بینی برای آنها داشته باشد.

البته استعمال دخانیات در وسط ورزشگاه خوب نیست و باید با فرهنگ سازی اصلاح شود، اما نحوه برخورد برنامه فوتبال برتر با این معضل به گونه ای که مختص یک باشگاه است، علاوه بر اینکه به حیثیت مردم آسیب می زند. ، مواجهه با مشکل، کرامت فرد را نادیده می گیرد. حداقل انتظار از برنامه جبران این خطا و اصلاح این فرآیند است.

  سهم دانش آموزان مدارس دولتی در میان «فاتحان» کاهش یافت

دیدگاهتان را بنویسید