انتخاب اشتباه امین حیایی، بهرام افشاری و احمد مهرانفر

این روزها سه ستاره محبوب کمدی آمین حیایی، بهرام افشاری و احمد مهرانفر با سه سریال «ساخت ایران 3»، «راز بقا» و «جادوگر». نمایش خانگی دیده می شوند. «راز بقا» و شخصیت «رحیم تیمسار» بهرام افشاری را در کانون توجه قرار داد و این سریال سریال موفقی در کارنامه کاری او محسوب می شود اما «ساخت ایران 3» و «جادوگر» گزینه های خوبی برای امین حیایی هستند. و احمد مهرانفر ستاره شوند.

آمین حیایی

کارنامه امین حیایی به خصوص در سال های اخیر که در فیلم های مختلف غیر کمدی بازی کرده است، نشان می دهد که او معمولا در کنار نقش های جدی، نقش های کمدی و کارهای طنز را انتخاب می کند. درخشش امین حیایی در فیلم های اجتماعی و جوایزی که کسب کرد باعث نشد پیشنهادات کمدی را رد کند. سریال ساخت ایران 3 جدیدترین کمدی است که امین حیایی در آن به ایفای نقش می پردازد. نقش «غلامحسین» مانند فصل اول و دوم سریال در فیلم‌هایی چون «اغما» و «اخراجی‌ها» به یاد تیپ امین حیایی می‌افتد و بار دیگر با حضور در فصل سوم «ساخت‌شده» تکرار شد. در ایران “. شاید این سریال بتواند مخاطب عام نمایش خانگی را که انتظار زیادی از آن ها ندارند سرگرم کند، اما «ساخت ایران 3» برای ستاره ای چون امین حیایی گزینه دفاعی و موفقی نیست. فصل سوم این سریال به اندازه فصل های قبل نتوانست نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کند و واکنش آنها چندان مثبت نبود.

انتخاب اشتباه امین حیایی، بهرام افشاری و احمد مهرانفر

احمد مهرانفر

احمد مهرانفر با سریال «پایتخت» به محبوبیت و شهرت زیادی دست یافت و با فیلم هایی چون «برای الی» و «ماجرای نیمروز» هنر بازیگری خود را در سینما ثابت کرد. مهرانفر بازیگر خوبی است و نشان داده که اگر در کارهای کمدی یا غیر کمدی نقش خوبی به او بدهند می تواند آن را بازی کند اما این بازیگر با انتخاب نامناسبش در نمایش خانگی خود موفق نشد. سریال های «شاهگوش»، «ابله» و «سال های دور از خانه» جزو آثار پرمخاطب سینمای خانگی نیستند و آخرین سریال او «جادوگر» با استقبال مواجه نمی شود. اگرچه ایده داستان سریال اطیابی خوب است و «جادوگر» در ابتدا بد شروع نشد، اما در این سریال شوخی های خنده دار برای خنداندن مخاطب وجود ندارد. پرداخت سطحی و نامحتمل داستان حوادث نیز نمی تواند مخاطب را با «جادوگر» همراهی کند. احمد مهرانفر در این سریال بد بازی نمی کند اما این سریال انتظارات مخاطب را برآورده نمی کند.

  خدمات سوپرمارکت مالی دی را در نمایشگاه اینوکس کیش ارائه می دهیم

دیدگاهتان را بنویسید