امضای تفاهم نامه همکاری بین تدکو و دانشگاه تهران

ایجاد وحدت بین صنعت و دانشگاه؛

امضای تفاهم نامه همکاری بین تدکو و دانشگاه تهران

به منظور گسترش و اطمینان از همکاری های فنی و تخصصی، تفاهم نامه همکاری بین شرکت مدیریت توسعه انرژی تامین (تدکو) و دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران منعقد شد.

بر اساس این گزارش؛ توسعه همکاری های علمی و صنعتی بین دانشکده علم و صنعت دانشگاه تهران و شرکت مدیریت توسعه انرژی تامین (تدکو) موضوع این تفاهم نامه است. کار خواهند کرد.

دکتر رضا افتخاری مدیرعامل تدکو در حاشیه امضای این تفاهم نامه ضمن حمایت از بحث دانش بنیان در حوزه های مرتبط با فعالیت های تدکو گفت: توجه و حمایت از بحث دانش از اولویت های تدکو است. ما آن را خاص می کنیم.

وی ادامه داد: از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری که متناسب با نیاز و مشکلات نیروگاه های تدکو باشد حداکثر حمایت را خواهیم داشت.

دکتر افتخاری با اشاره به اینکه جوانان به ویژه دانشجویان تحصیلکرده و علمی می توانند بسیاری از مشکلات را حل کنند، گفت: شرکت مدیریت توسعه انرژی تامین (تدکو) از طرح های دانش بنیان صنعتی در حوزه انرژی حمایت کرده و از چاه بهره مند خواهد شد. – دانش آموختگان جوان شاخص و پرشور دانشگاه تهران بخشی از برکات امضای این تفاهم نامه است.

IMG 6831 خبر مرکزی

وی با اشاره به اهمیت این تفاهم نامه برای شناسایی و برنامه ریزی برای حل مشکلات کشور، افزود: حل مشکلات کشور با اقدامات علمی، پژوهشی، مشاوره ای، فناوری و آموزشی امکان پذیر است و با برنامه ریزی مشترک برای ایجاد فناوری های نوین امکان پذیر است. . «هم نیازهای طرفین و هم تجاری سازی آنها در پاسخ به چالش های ملی تغییر کرده است.

  معلم زیاد است، شاگرد کیست؟

گفتنی است این مراسم با حضور دکتر رضا افتخاری مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه انرژی تامین (تدکو)، دکتر علی حسین رضاییان رئیس دانشکده علوم و فناوری نوین دانشگاه تهران و جمعی از مشاوران و اساتید

دیدگاهتان را بنویسید