امروز؛ شلوغ ترین ترافیک صبحگاهی

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران به تشریح وضعیت ترافیک صبحگاهی در جاده های تهران پرداخت و از رانندگان خواست از تردد در مسیر اضطراری در بزرگراه ها و تونل های شهری خودداری کنند.

سرهنگ علی اصغر شریفی درباره وضعیت ترافیک صبحگاهی جاده های پایتخت در چهارشنبه آخر تیرماه 1401 گفت: گزارش های دریافتی از مرکز کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ و همچنین اعلام ماموران مستقر در جاده ها. ، حاکی از آن است که ترافیک صبحگاهی در محورهای داخلی و بزرگراه های شهر تهران شکل گرفته است و می توان گفت ترافیک صبح امروز پرحجم ترین ترافیک صبحگاهی این هفته است.

وی با بیان اینکه از صبح امروز ماموران پلیس راه به ویژه در محورهای پرتردد صبح برای روان سازی و مدیریت ترافیک در جاده ها مستقر شده اند، گفت: گزارش های دریافتی حاکی از آن است که هم اکنون در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید زین الدین از خروجی. بزرگراه امام علی (ع)، مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید بابایی از نیروی زمینی، مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید سلیمانی از خروجی بزرگراه امام علی (ع) و مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید. چمران در تقاطع حکیم به همت بار سنگین و نیمه سنگینی دارد.

شریفی ادامه داد: در بزرگراه امام علی (ع) در جهت جنوب به شمال از قطعه جهانبازان، بزرگراه شهید صدر در جهت شرق به غرب از جهانتاب، جهت جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام (ره) از خروجی مرزداران، جهت غرب به شرق آزادراه کرج-تهران از پل شرق و در جاده غرب به شرق جاده مخصوص کرج روبروی پل صنعت هوانوردی وضعیتی مشابه گزارش شده و شاهد بار ترافیکی صبحگاهی در این محورها هستیم. .

  با اندازه گیری دور شکم سلامت خود را حفظ کنید

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران ترافیک صبحگاهی در بزرگراه شهید همت غرب به شرق از بزرگراه شهید ستاری و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی غرب به شرق از سمت سردار جنگل را گزارش کرد و گفت: در بزرگراه شیخ فضل الله نیز ترافیک سنگین در ساعت گزارش شده است. نوری در مسیر غرب به شرق از جناح، خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از قبل از استاد معین و در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید نواب صفوی از انتهای بزرگراه شهید چراغی.

وی با اعلام اینکه امروز محورهای شهید همت، شهید نواب صفوی و آزادی بیشترین حجم تردد صبحگاهی را دارند، گفت: پیش بینی پلیس این است که این وضعیت تا قبل از ساعت 10 صبح امروز عادی شود و تردد در تمامی محورهای تهران جریان داشته باشد. انجام شود. اما احتمالاً در ساعات عصر شاهد ترافیک سنگین عصر خواهیم بود، از این رو نیاز است شهروندان عزیز زمان سفر و سفر خود را مدیریت کنند.

شریفی با بیان اینکه متأسفانه در برخی موارد مشاهده شده است که برخی از رانندگان هنگام تردد در بزرگراه ها و به ویژه تونل های شهری اقدام به عبور از خط اضطراری می کنند، خاطرنشان کرد: تردد در خط اضطراری ممنوع و مشمول جریمه است.

اما جدای از جریمه، مسئولیت اجتماعی رانندگان است که با خروج از خط اورژانس که مخصوص خودروهای اورژانسی مانند پلیس، آمبولانس، آتش نشانی و … است، مزاحم زندگی سایر شهروندان نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید