امبر هرد یک بیماری روانی دارد

در نهمین روز محاکمه علیه دپ ابر هرد دادگاه به بحثی رسیدگی کرد که در آن هرد دپ را یک “بازیگر فراموش شده” خواند که گفت “پیرمردی تنها در حال مرگ است” و یک سفر فاجعه بار خانوادگی با قایق بادبانی که در آن دپ بعداً قایق جوآن رولینگ را فروخت.
به گفته یک روانشناس بالینی و پزشکی قانونی که وضعیت روحی امبر هرد را پس از جدایی از او توصیف کرد جانی دپ امبر هرد از “اختلال شخصیت مرزی” و “علائم بسیار اغراق آمیز اختلال استرس پس از سانحه (اختلال استرس پس از سانحه)” رنج می برد.
دکتر شانون کوری به دادگاه گفت که تیم حقوقی دپ ابتدا با او تماس گرفتند تا مشخص کنند که آیا شواهدی دال بر “خشونت شریک صمیمی” در این زوج وجود دارد یا خیر، اما بعداً از او خواسته شد تا “تحلیل روانشناختی” را توسط امبر هرد انجام دهد. برای به پایان رساندن.
او گفت: «اختلال شخصیت مرزی پیش‌بینی‌کننده سوء استفاده زنان از شریک زندگی‌شان است» و افزود: «یکی از تاکتیک‌ها حمله فیزیکی و سپس آسیب رساندن به خود است… سپس از سیستم قانونی استفاده کنید.» «به‌عنوان مثال، استفاده از دستور بازدارنده علیه یک شخص.”

امبر هرد یک بیماری روانی دارد

تقریباً همه می دانند که هرد در ماه می 2016 چنین حکمی را علیه جانی دپ گرفت.
دکتر کری همچنین گفت که بیماران مبتلا به اختلال شخصیت هیستریک “بسیار بسیار به ظاهر خود علاقه مند هستند” و اغلب از ظاهر خود برای رسیدن به آنچه می خواهند استفاده می کنند. «معمولاً افراد مبتلا به چنین اختلالات شخصیتی نقش «قربانی» را بازی می کنند. “یا” شاهزاده خانم، گاهی اوقات داستان می سازند تا از این طریق احترام و توجه را به خود جلب کنند.
او توضیح داد که «اختلال شخصیت» یک «ویژگی دائمی» است که «همه جنبه های زندگی فرد» را تحت تأثیر قرار می دهد، در مقابل اختلالات روانی مانند افسردگی که از آن به عنوان «فصلی» و «رفتن و رفتن» یاد می کند.

  من مریضم، بد نیستم

دیدگاهتان را بنویسید