امبر هرد یک اختلال شخصیت حاد دارد

شانون کوری، کارشناس خشونت خانگی، که در پرونده جانی دپ علیه همسر سابقش امبر هرد برای حضور در دادگاه احضار شده بود، شهادت داد که امبر هرد را با دو اختلال روانی از جمله اختلال شخصیت ارزیابی کرده است. اختلال مرزی و شخصیتی هیستریک است (به طور چشمگیری. ).

او به عنوان «جانی دپ» در دادگاه شهادت داد که این تشخیص نتیجه بررسی ارزیابی‌های روان‌شناختی قبلی امبر هرد، علاوه بر دو معاینه مستقیم و شرکت در پرسشنامه شخصی چند مرحله‌ای مینه‌سوتا (MMPI) بود.

وی همچنین گفت: از ویژگی های اختلال شخصیت مرزی می توان به شخصیت ناپایدار، حساس به طرد شدن، خودکنترلی پایین و عصبانیت زیاد نسبت به افراد کم توان، توجه طلبی و … خشم سرکوب شده اشاره کرد که می تواند ناگهان به نقطه انفجار برسد. هر کسی که بخواهد با چنین شخصی رابطه صمیمی برقرار کند، احتمالاً از یک بت به زباله تبدیل می شود، و افراد مبتلا به اختلال شخصیت مرزی اغلب شریک پرخاشگری در روابط خود هستند و از طریق سیستم حقوقی تهدید به شکایت و سوء استفاده می کنند.

امبر هرد قبلاً مدعی شده بود که در طول ازدواج سه ساله خود با جانی دپ مورد آزار و اذیت قرار گرفته است و اکنون جانی دپ معتقد است که این اتهامات ضربه جدی به حرفه بازیگری او وارد کرده است. غرامت 50 میلیون دلار است.

شکایت جدید جانی دپ به نامه سرگشاده ای اشاره دارد که امبر هرد 35 ساله در سال 2019 در واشنگتن پست منتشر کرد و در آن نوشت که به یک چهره عمومی تبدیل شده است که نماینده آزار و اذیت خانگی است. البته او در این پست به دپ یا هیچ کدام از جزئیات اشاره ای نکرده است، اما همچنین گفته است که تمام خشم زنانی که از آنها صحبت می کند احساس می کند.

  قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران

جانی دپ قبلاً علیه روزنامه بریتانیایی The Sun شکایت کرده بود که در مقاله ای او را مردی توصیف می کند که همسرش را کتک زده است و قاضی در نهایت حکم داد که مطالب منتشر شده در این گزارش تا حد زیادی در دادگاه امبر درست است. او چندین بار در مقابل دپ ناامن بود. پس از شکست جانی دپ در این دادگاه، او اجازه برگزاری دادگاه استیناف را نداشت.

جانی دپ یکی از 10 بازیگر پردرآمد سینما پس از چند سال بازی در سریال های «دزدان دریایی کارائیب» و «حیوانات شگفت انگیز» را از دست داد و تمایل کمپانی هالیوودی برای همکاری با او کاهش یافت.

دیدگاهتان را بنویسید