افسران جهاد در برابر عملیات روانی دشمن را توضیح دهید

سردار گلمرضا سلیمانی وی امشب در افتتاحیه کنگره ملی بزرگداشت 11 هزار شهید از جامعه عشایری کشور گفت: ادامه راه شهدا هم به معنای پیگیری اهداف انقلاب اسلامی و هم خنثی کردن نقشه های دشمن است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین وی با بیان اینکه دشمن بی رحمانه به ملت ایران حمله می کند، گفت: دشمن در فضای مجازی و با توسل به دروغ سعی در القای یأس و ناامیدی در بین ملت ایران دارد همانطور که هرکس در فضای مجازی قدم می گذارد و دچار بحران هویت می شود. جاده.

وی تصریح کرد: راه ملت ایران روشن و آینده روشن است، البته مشکلاتی هم وجود دارد که بیشتر آن ناشی از کارشکنی ها و نقشه های این دشمنان است.

سلیمانی با تاکید بر اینکه در چنین شرایطی و در یک جنگ ترکیبی، هر یک از ما باید افسر جهاد تبیین باشیم، گفت: باید با اقدام فعال و موثر در عرصه جهاد تبیین، ترفندها و عملیات روانی دشمن را خنثی کنیم. “

افسران جهاد در برابر عملیات روانی دشمن را توضیح دهید

عشایر، پرچمدار افتخار و سربلندی تمام دوران

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: جامعه عشایری در همه اعصار پرچمدار عزت، سربلندی، دین و میهن پرستی بوده و به معنای شجاعت و مقاومت بوده است.

وی دشمنی با دشمنان اسلام و ایران و خدمت به مردم را از مهمترین ویژگی های عشایر دانست و افزود: تقدیم 11 هزار شهید گواه این مدعاست.

سلیمانی یادآور شد: امام (ره) در سال 1342 و در پاسخ به نامه ای که از سوی سرکرده عشایر از لرستان برای اعلام حمایت از حکومت شیعه ارسال شد، نوشتند: «عشایر ذخایر بقیة الله تعالی هستند» و بعد از انقلاب عشایر به نام ذخایر انقلاب.

  انفجار در سنندج دو خانه کشته و 30 خانه آسیب دیده است

سلیمانی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب همواره قدردان عشایر بوده اند و در سخنانی که قرار است در اجلاسیه این کنگره ایراد شود جملاتی شیوا در وصف عشایر بیان کردند.

وی در پایان از دست اندرکاران برگزاری کنگره ملی شهدای جامعه عشایری چهارمحال و بختیاری تشکر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید