افزایش 2.5 برابری سرمایه بانک گردشگری

حجم سرمایه بانک گردشگری با افزایش 2.5 برابری از 6000 میلیارد ریال به 15000 میلیارد ریال رسیده است. افزایش 150 درصدی سرمایه بانک گردشگری در شهریور ماه امسال با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار و مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید.

افزایش 2.5 برابری سرمایه بانک گردشگری

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، افزایش سرمایه بانک که در مجمع عمومی فوق العاده تیرماه 1378 با حضور اکثریت سهامداران به تصویب رسید، در مجمع با موافقت سهامداران، افزایش سرمایه بانک به میزان 100 درصد افزایش یافت. 6 میلیارد و 15 هزار میلیارد ریال. محل آورده پول تایید شده است.
با ثبت افزایش سرمایه فوق سرمایه شرکت بالغ بر 15000 میلیارد ریال منقسم به 15 میلیارد سهم عادی از هزار ریال با نام کامل پرداخت شده با اصلاح ماده مربوطه در اساسنامه می باشد.
بر اساس این گزارش، با ثبت این سند، تصمیمات افزایش سرمایه منتخب متقاضی در دفاتر ثبت الکترونیکی اشخاص حقوقی ثبت و در پایگاه ثبتی سازمان ثبت قابل دسترسی خواهد بود.
بانک توریست با برنامه ریزی و اجرای افزایش سرمایه از دو محل نقدینگی در مرحله اول و تجدید ارزیابی دارایی ها در فاز دوم و به روز رسانی ترازنامه بانک در نظر دارد سهامداران را به سمت حقوق خود و ارزیابی عینی تری از پتانسیل جذب کند. بانک ها.
11 سال است که بانک توریست برای رشد و سودآوری تلاش کرده و به عنوان یک بانک خصوصی تمام عیار متعهد به ارائه بهترین خدمات بانکی به ذینفعان است.
بانک توریست دارای 100 شعبه در سراسر کشور است.

  گوستاو ایفل؛ جادوگری با کوهی از پیچ و مهره

دیدگاهتان را بنویسید