افزایش قابل توجه هزینه انرژی بریتانیا

شرایط اقتصادی انگلستان پیامدهای بحران ویروس کرونا ، انتخاب کنید و جنگ در اوکراین به شدت ضعیف شده و مردم با شرایط سخت دست و پنجه نرم می کنند.

روزنامه آلمانی Die Welt می نویسد: «اکنون بسیاری از مردم در بریتانیا خزندگان خود را می فروشند. کارشناسان عمدتا دلایل اقتصادی را برای این تصمیم می بینند. به دلیل جنگ روسیه علیه اوکراین، هزینه انرژی در بریتانیا 54 درصد افزایش یافته است.

به گزارش ولت، با توجه به افزایش قیمت انرژی در بریتانیا، صاحبان خزندگان در این کشور تعداد بیشتری از حیوانات خانگی خود را می فروشند. کریس نیومن، مدیر مرکز ملی حفاظت از خزندگان (NCRW) در بریتانیا، به بی‌بی‌سی گفت: «در سه ماه اول امسال خزندگان بیشتری نسبت به سال 2021 رها شدند.

بدیهی است که مشکلات مالی بزرگترین مشکل است. نیومن می گوید مردم می ترسند که دیگر نتوانند حیوانات را گرم کنند و به آنها غذا بدهند. یک مطالعه NCRW نشان داد که 80 درصد از کسانی که حیوانات خود را رها می کنند به دلایل اقتصادی این کار را انجام می دهند.

در بریتانیا، هزینه های انرژی تا اول آوریل حدود 54 درصد افزایش یافت. این افزایش قبل از جنگ روسیه علیه اوکراین تصمیم گیری شد و انتظار می رود افزایش شدید دیگری در پاییز انجام شود.

بسیاری از خزندگان به قرار گرفتن دائمی در معرض لامپ های حرارتی پرانرژی نیاز دارند. علاوه بر این، هزینه های نگهداری برخی از خزندگان بسیار بالا است. به گفته NRCW مستقر در تونبریج، هزینه ها به شدت افزایش یافته است.

  قیمت روز گوشی موبایل سامسونگ یکشنبه 16 آبان 1400

افزایش قابل توجه هزینه انرژی بریتانیا

در مرکز بریتانیا، Proteus Reptile Trust همچنین تعداد قابل توجهی از حیوانات خانگی و حیوانات رها شده در جعبه های مقوایی خارج از فروشگاه های حیوانات خانگی را به ثبت رسانده است. RSPCA نگران است که وضعیت در بریتانیا به دلیل افزایش هزینه های انرژی بدتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید