افزایش شهرهای قرمز در مرکز کشور

علیرضا زالی فرمانده ستاد عملیاتی کرونا در تهران شب گذشته در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا گفت: ممکن است شهری با 5 تخت قرمز باشد و شهری با 200 تخت قرمز نباشد.

وی افزود: اصول جهانی رنگ آمیزی شهری با فرمول های داخلی ما متفاوت است و در برخی کشورها این معیارها بر اساس ریسک است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ولیعهد تهران ادامه داد: شهرهای غربی در سواحل غرب کشور تا هفته گذشته به دلیل تجربه قله پنجم بیشترین شهر قرمز را داشتند و امروز شهرهای قرمز و نارنجی در مرکز در حال شکل گیری هستند. بخشی از کشور.”

زالی گفت: آماری که کارشناسان در بازدیدهای میدانی از تهران نشان می دهند با آمار وزارت بهداشت متفاوت است، به عنوان مثال وزارت بهداشت 46 درصد رعایت پروتکل های بهداشتی را در استان اعلام می کند که اگر آن را 66 اعلام کنیم. درصد بودا

وی ادامه داد: فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل عمومی شهر تهران میزان رعایت پروتکل های بهداشتی را به شدت کاهش می دهد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ولیعهد تهران افزود: استان تهران با توجه به طرح شهید سلیمانی و با توجه به موضوعات مطرح شده در ستاد ملی و عزم رئیس جمهور برای اجرای این طرح ملی، با تلاش همه نهادها و دانشگاه ها برنامه مدونی تدوین کرده است.

زالی گفت: در حال تدوین آخرین اجرای طرح شهید سلیمانی در تهران هستیم و در راستای اجرای این طرح به منظور افزایش همکاری های بین بخشی، به گونه ای برنامه ریزی شده است که تمامی دستگاه های مشارکت کننده احصاء و وظایف مربوطه انجام شود. دیده می شوند.” .

  آخرین وضعیت رنگ آمیزی کرونا در شهرهای ایران

وی ادامه داد: اجرای طرح شهید سلیمانی ابعاد مختلفی دارد که همه دستگاه ها باید در بخش های لجستیکی این طرح مشارکت کنند و مقرر شد کمک های مردمی و خیریه به پروژه شهید سلیمانی هدایت شود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ولیعهد استان تهران خاطرنشان کرد: مقرر شد تا 48 ساعت آینده و پس از جمع بندی، نسخه بازتعریف شده طرح شهید سلیمانی برای اجرا در استان تهران آماده شود که البته در گام فعلی مشکل جدی است. .

دیگر فشاری روی شبکه شفا وجود ندارد

محسن منصوری استاندار تهران نیز در این نشست گفت: موضوع تاج در کشورهای همسایه به ویژه شرایط سخت روسیه باید جداگانه مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که به دلیل انتقال ویروس، اینجا اولین مقصد تهران است و می خواهیم نظارت در فرودگاه امام خمینی را تشدید کنیم.

وی در خصوص وضعیت مطالبات بیمارستان ها توضیح داد: هزینه ها و مطالبات سه دانشگاه در خصوص تاج محاسبه شده است تا با اعلام معاون اول رئیس جمهور، پرداخت آن را پیگیری و اعلام کنند، چرا که شبکه پزشکی دیگر نمی تواند. فشرده شود.»

جدیدترین رنگبندی تاج در ایران

دیدگاهتان را بنویسید