افزایش تولید اسفنج آهنی / تحقق 37 درصدی پیشرفت فیزیکی فاز 2 / حذف از لیست صنایع آلاینده

مهمترین اقدامات شرکت احیای فولاد بافت در 8 ماهه نخست سال جاری؛

مدیرعامل شرکت احیای فولاد بافت اعلام کرد: میزان تولید آهن در هشت ماهه منتهی به پایان آبان ماه امسال به 686 هزار و 512 تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7 هزار و 32 تن افزایش داشت.

افزایش تولید اسفنج آهنی / تحقق 37 درصدی پیشرفت فیزیکی فاز 2 / حذف از لیست صنایع آلاینده

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، عطارد گودرزی گفت: افزایش تولید اسفنج آهنی در حالی محقق شد که تابستان امسال خط تولید به دلیل قطعی برق به مدت 27 روز تعطیل بود، اما با تلاش کارکنان فولاد بافت هدف این برنامه است. در این مدت تولید سالانه حاصل شد.
گودرزی درباره اقدامات انجام شده فولاد بافت در سال تولید، ارکان و موانع گفت: در راستای تحقق شعار امسال در سال 1400، مهمترین رسالت این شرکت تولید حداکثری واحدهای احیا و بهره وری است. طرح «ما همچنین با دور شدن از فهرست صنایع آلاینده گام بزرگی در جهت مسئولیت اجتماعی برداشته ایم.
وی در خصوص اجرای فاز 2 فولاد بافت گفت: پروژه احداث کارخانه تولید اسفنج آهن با ظرفیت 800 هزار تن در سال با جدیت در حال اجراست و تا پایان آبان ماه سال جاری 37 درصد را به خود اختصاص داده است. پیشرفت فیزیکی که کمی جلوتر از هدف برنامه است.»
گودرزی با بیان اینکه آخرین مهلت تکمیل پروژه فاز 2 فولاد بافت اواخر سال 1401 پیش بینی شده است، افزود: تاکنون بیش از 75 درصد تجهیزات آن سفارش داده شده است و بر اساس برنامه ریزی و تدابیر به 52 درصد فیزیکی خواهیم رسید. پیشرفت. تا پایان امسال.”
وی در خصوص حضور فولاد بافت در نمایشگاه های تخصصی صنعت فولاد گفت: شرکت در نمایشگاه ها همواره مزایای ویژه ای برای فولاد بافت دارد که از جمله آنها می توان به دسترسی به طیف وسیعی از محصولات و خدمات تولیدکنندگان داخلی و خارجی اشاره کرد.
گودرزی افزود: بیشترین ارتباط با تامین کنندگان مواد اولیه و تعامل با خریداران محصول، شناسایی آنها و قطعه سازان و تامین کنندگان تجهیزات از دیگر دستاوردهای حضور در نمایشگاه است. با حضور در نمایشگاه ها دامنه عرضه کنندگان افزایش می یابد و در نهایت می توان قطعات و تجهیزاتی با کیفیت بالاتر و قیمت پایین تری خریداری کرد.
وی افزود: در سال جاری با تلاش پرسنل این شرکت موفق به ساخت سیستم های مدیریت کیفیت، مدیریت ایمنی بهداشت و محیط زیست و آموزش مدیریت کیفیت شدیم و در این راستا با اخذ گواهی استانداردهای داخلی و بین المللی گامی بلند در جهت استانداردسازی برداشتیم. مدیرعامل شرکت احیای فولاد گفت. ما سیستم را برداشتیم.
گودرزی افزود: در حوزه فناوری و اطلاعات، ساخت سامانه ارتباطی voip، ایجاد بستر نوری، افزایش پهنای باند در گلوگاه ها و تجهیزات و راه اندازی کارگاه کامپیوتر از دیگر اقدامات امسال است. از دیگر موضوعات هیجان انگیز امسال، تعمیرات اساسی سالانه بر اساس دانش تخصصی کارکنان شرکت است.
وی بیان کرد: اجرای طرح سازمانی طبقه بندی مشاغل، ایجاد باشگاه ورزشی، اجرای سامانه 5S، طرح 6 سیگما و ساخت سامانه BI برای افزایش رضایتمندی، توانمندسازی و ارتقای بهره وری نیروی انسانی شرکت از دیگر اقدامات طی سال جاری است.

  واکنش الناز شاکردوست به اعتراضات مردمی: ظلم ماندگار نیست + عکس

WhatsApp Image 2021 12 21 at 9.07.35 AM خبر مرکزی

دیدگاهتان را بنویسید