افجی کروزر; خودروی خاص تویوتا که آرزوی بازنشستگی ندارد!

424582 131 خبر مرکزی

Afji Cruiser یکی از خودروهای شاسی بلند تویوتا است که در سال های اخیر محبوبیت خود را حفظ کرده است. یک مدل جدید را می توان در برخی از نقاط جهان خریداری کرد.

اخیرا ویدیویی برای خط تولید آفجی کروزر منتشر شده است که ممکن است کمی قدیمی باشد، اما طبق بیانیه مطبوعاتی اخیر تویوتا، آفجی کروزر همچنان در حال تولید است.

اگرچه اپیدمی کووید-19 و کمبود نیمه هادی ها منجر به اختلال در تولید و نیاز به تنظیم شرایط تولید شد، کامیون آفجی کروزر همچنان در خط تولید تویوتا قرار دارد.

آفجی کروزر در سال 2006 معرفی شد و توسط هینو موتورز، زیرمجموعه تویوتا، در کارخانه هامورا در ژاپن ساخته شد و به سایر نقاط جهان صادر می شود. پس از وقفه در تولید، مونتاژ Afro Cruiser قرار است در 1 فوریه 2022 از سر گرفته شود، مگر اینکه تغییرات بیشتری در برنامه تولید مورد نیاز باشد.

با تقاضای اندک در وب سایت تویوتا، به نظر می رسد بازار خاورمیانه یکی از مقاصد Afji Cruiser با قیمت پایه 41000 دلار باشد. همچنین با قیمت پایه 48000 دلار در آفریقای جنوبی و قیمت پایه 41500 دلار در فیلیپین در دسترس خواهد بود. اینها سه نمونه هستند و تویوتا AFC کروزر ممکن است در بازارهای دیگر موجود باشد.

در حالی که تولید تویوتا فوجی کروزر تا مدتی دیگر ادامه خواهد داشت، تویوتا اخیرا نگاهی به جانشین معنوی خود با موتور الکتریکی ارائه کرده است.

نقشه راه دسامبر تویوتا که در ماه دسامبر رونمایی شد، شامل یک خودروی شاسی بلند آبی نسبتا کوچک به نام Ivy Compact Cruiser بود که جعبه ای با طراحی تا حدودی مشابه داشت.این خودرو دارای مدل بنزینی Afuji Cruiser بود.

  منابع کربوهیدرات در غذا و اثرات آن بر بدن

در حال حاضر مشخص نیست که او پس از ترک تویوتا کامپکت کروزر چه خواهد کرد، اما انتظار نمی رود این اتفاق در چند سال آینده رخ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید