افتتاح رستوران نتانیاهو در دبی

خاخام ایلی عبادی در گفتگو با نشریه انگلیسی سایت صهیونیستی 24 نیوز این عدد را اعلام کرد. یهودیان تعداد ساکنان امارات متحده عربی از 600 نفر فراتر رفته است که نشان دهنده رشد چشمگیر در دو سال گذشته است.

این یک خاخام صهیونیست وی که پس از امضای توافقنامه ابراهیم در سال 2020 برای زندگی به امارات متحده عربی نقل مکان کرد، گفت: در روزهای اولیه حضور وی در امارات متحده عربی، جمعیت یهودیان کمتر از 200 نفر بود، اما امروزه این جامعه بیش از 600 عضو

وی پیشتر اعلام کرده بود که مذاکرات برای ساخت اولین محله یهودیان در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و ساخت این محله در امارات متحده عربی در جریان است، خبری که مقامات اماراتی از تایید یا تکذیب آن خودداری کردند.

از سوی دیگر روزنامه یدیعوت آحارونوت در گزارشی از افتتاح رستورانی به نام (بیبی) در دبی خبر داد.

یک صهیونیست سرسخت که برای زندگی در دبی نقل مکان کرد، نام او بیبی است، مخفف بنجامین نتانیاهو او نخست وزیر سابق و رهبر حزب لیکود است که برای رستوران خود انتخاب کرده بود.

وی اعلام کرد که اگرچه به نتانیاهو رای نمی دهم، اما از او تشکر می کنم زیرا در دو سال اخیر و پس از توافق سازش توانستم تجارت پر رونقی برای خودم در دبی داشته باشم.

افتتاح رستوران نتانیاهو در دبی

شغل اصلی این صهیونیست هدایت گروه های تور اسرائیلی است که به دبی سفر می کنند و اکنون با ارائه غذاهای حلال یهودی در این رستوران، تجارت پر رونقی برای خود ایجاد می کند.

  این 5 گیاه را با قرص خواب جایگزین کنید!

دیدگاهتان را بنویسید