افتتاح تونل زیرزمینی داعش در حلب سوریه + تصاویر

به گفته مقامات سوری، این تونل این بازار از بازار قدیمی الحال به سمت جنوب امتداد دارد و به سمت مرکز ترمینال قدیمی به سمت شمال منشعب می شود. حلب تمام شد. عمق این تونل حدود سه متر و قطر آن دو متر است.

دکتر کومیت عاصی الشیخ، یکی از اعضای دفتر اجرایی سانا حلب گفت: به محض افتتاح تونل، منطقه به طور کامل بسته شد و نیروهای نظامی، پلیس و مهندسی در منطقه حضور یافتند و شروع به بازرسی تونل کردند. شورای ولایتی مشخص شد بسته های انفجاری از تروریست ها در تونل باقی مانده است و اقدامات فوری برای ایمن سازی منطقه و خنثی سازی بسته های انفجاری انجام شد.

افتتاح تونل زیرزمینی داعش در حلب سوریه

افتتاح تونل زیرزمینی داعش در حلب سوریه

الحشد الشعبی، سازمان بسیج مردمی عراق اخیراً اعلام کرد که شبکه تونل های زیرزمینی متعلق به گروه تروریستی داعش در منطقه الزاب استان کرکوک پیدا شد.

به گزارش پایگاه خبری العهد، این سازمان طی اطلاعیه ای تیپ 56 را اعلام کرد الششد الشعبی و ارتش برای تعقیب عناصر داعش در خانه‌ها و دره‌ها به منطقه‌ای کوهستانی در منطقه الخویجه در استان کرکوک حمله کرد و در طی جستجوی منطقه موفق شد چندین تونل زیرزمینی را کشف کند.

در این بیانیه آمده است که مقادیر قابل توجهی سلاح سبک و سبک در این تونل کشف و ضبط شده است.

پیش از این رسانه های الحشد الشعبی با انتشار بیانیه ای اعلام کردند که از تلاش تعدادی از تروریست های تکفیری داعش برای ورود به الصنایه در استان صلاح الدین جلوگیری کرده است.

  5 بلایی که با خوردن «چیپس» به سراغتان می آید

دیدگاهتان را بنویسید