افتتاحیه شاسی جدید “فردا موتورز” در کارخانه

416326 480 خبر مرکزی

پس از عرضه بیلبوردهای کراس اوور جدید فردا موتورز و انتشار رسمی اطلاعات فنی آن، سرانجام این خودرو در کارخانه خودروسازی فردا دیده شد.

چند ماهی است که فردا موتورز که قبلاً FMC SX6، FMS SX5 و FMC 511 را روانه بازار کرده است، بیلبوردهای کراس اوور جدیدی به نام FMC T5 را منتشر کرده است.

تصاویر اولیه گمانه زنی هایی را در مورد محصول جدید این خودروساز ایجاد کرد و در نهایت اطلاعات فنی این محصول در کاتالوگ و به صورت رسمی توسط فردا موتورز منتشر شد.

اگرچه این محصول هنوز به صورت رسمی توسط فردا موتورز رونمایی نشده است اما عکس های ارسالی یکی از مخاطبان نشان از حضور این کراس اوور در حیاط یکی از سایت های خودروسازی فردا دارد و حالا می توان گفت که این خودروی جدید در نهایت کارخانه موتورز فردا رسید.

با توجه به تصاویر و مشخصات ارائه شده که قبلا منتشر شده است، می توان گفت FMC T5 در رده رقابتی با خودروهایی همچون دیگنیتی و فیدلیتی بهمن موتور در بازار حضور خواهد داشت و می تواند رضایت مشتریان را در این بازار جلب کند. دسته بندی.

اگرچه هنوز سران این گروه خودرویی در خصوص معرفی محصول جدید فردا موتورز اعلام رسمی نکرده اند، اما با توجه به مشاهدات خود می توان گفت که به زودی شاهد اخبار جدیدی از FMC T5 و تولید و فروش آن توسط فردا خواهیم بود. موتورها

FMC T5 از یک موتور 1.5 لیتری توربو استفاده می کند که 156 اسب بخار قدرت با 230 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. T5 یک جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک Aisin است که حرکت را به چرخ های خودرو منتقل می کند.

  افزایش 22 درصدی تولید خودرو در سایپا در آبان 1400/6 درصد افزایش تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل

6 کیسه هوا، سقف پانوراما، رادار خطی، سیستم هشدار برخورد از جلو، صندلی راننده برقی، گرمکن صندلی جلو، ترمز دستی و مهار خودکار، استارت دکمه ای، تهویه مطبوع دوگانه، کروز کنترل، تقویت کننده دیجیتال جلو و سیستم کنترل پایداری شامل توابع FMC T5.

دیدگاهتان را بنویسید