اعلام زمان بلیت فروشی سپاهان – استقلال

سپاهان اصفهان در فوتبال استقلال در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر از ساعت 18:30 روز چهارشنبه 13 اردیبهشت میزبان ورزشگاه نقش جهان است.

علی ناظری، مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان در خصوص بلیت فروشی این دیدار گفت: بلیت فروشی این دیدار از فردا از ساعت 16:30 آغاز می شود و علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت به سایت www.sepahansc.ir و www.basa .ir/ مراجعه کنند. بلیط هایی که می خواهند سکوهای طراحی شده برای هر گروه در سامانه فروش بلیت درج شده است تا تداخلی در صندلی های هواداران ایجاد نشود.

وی افزود: هواداران عزیز لطفاً هنگام حضور در ورزشگاه کارت شناسایی، کارت واکسیناسیون 2 دوز و نسخه چاپی یا الکترونیکی بلیت خود را به همراه داشته باشند. همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی مانند استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی الزامی است.

ناظری در خصوص نحوه توزیع هواداران دو تیم در ورزشگاه گفت: بر اساس دستورالعمل 30 درصد ظرفیت ورزشگاه برای پذیرایی از هواداران در نظر گرفته شده و به همین دلیل 21 هزار و صد بلیت فروخته می شود. از این تعداد 19 هزار بلیت متعلق به هواداران سپاهان و 2100 بلیت متعلق به هواداران استقلال است. مشتریان می توانند از ورودی های غربی، شرقی و جنوبی وارد ورزشگاه شوند که همگی دارای گیت های الکترونیکی آماده استفاده هستند. ضمناً پارکینگ های ورزشگاه جهت رفاه حال عزیزان در نظر گرفته شده است.

  برنامه جدید بازنشستگان از رئیس!

دیدگاهتان را بنویسید