اعلام تعداد شهروندانی که به ترکیه سفر خواهند کرد

به این ترتیب تیم امید از امروز در زمین شماره دو مرکز ملی تمرین می کند فوتبال او شروع کرد و بازیکنان صبح و بعدازظهر زیر نظر کادر فنی تمرین می کنند.

ورزش صبحگاهی از ساعت 10 الی 11:30 و تمرین عصر از ساعت 18 الی 19:30 در زمین شماره 2 ستاد ملی فوتبال برگزار می شود.

چون برخی از بازیکنان در کمپ باشگاه های خود هستند بوقلمون در حال حاضر تمرین صبحگاهی با حضور 13 بازیکن برگزار شد.

تیم امید ایران تا 21 مرداد ماه در تهران اردو خواهد زد و صبح روز 21 به همراه کاروان ورزشکاران ایرانی شرکت کننده در مسابقات کشورهای اسلامی تهران را به مقصد قونیه ترکیه ترک خواهد کرد.

23 بازیکن و 7 کادرفنی بر اساس دستورالعمل برگزاری مسابقات فوتبال از بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به قونیه ترکیه اعزام می شوند.

تیم امید ایران در مرحله گروهی بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی با تیم‌های مراکش، آذربایجان و عربستان سعودی همگروه است و به ترتیب 26 مرداد با جمهوری آذربایجان، 28 مرداد با مراکش و 21 مرداد با عربستان دیدار خواهد کرد.

اعلام تعداد شهروندانی که به ترکیه سفر خواهند کرد

رقبای تیم ملی امید کشورمان در اردوی پیش رو دو بازی دوستانه برگزار خواهند کرد.

اولین بازی تیم امید ایران مقابل پرسپولیس نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر است. این دیدار 18 مرداد یکشنبه ساعت 18 در زمین شماره 2 ستاد ملی فوتبال برگزار می شود. این دومین باری است که تیم امید امسال به مصاف پرسپولیس می رود. در دیدار دوستانه این دو تیم در فروردین ماه، تیم امید با نتیجه 3 بر یک پرسپولیس را شکست داد.

  تخریب دانشگاه آزاد نجف آباد توسط نماینده مجلس؟!

دومین بازی دوستانه روز دوشنبه 19 مردادماه با تیم پیکان است که از ساعت 18 در زمین شماره 2 مرکز تیم ملی برگزار می شود.

حضور یا عدم حضور اصحاب رسانه در این دو دیدار دوستانه طی روزهای آینده از طریق رسانه های رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید