اعلام تاریخ خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس

رضا درویش در حاشیه دیدار پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با رئیس سازمان خصوصی سازی در جمع خبرنگاران گفت: جلسات زیادی بین مدیران سازمان خصوصی سازی و باشگاه پرسپولیس برگزار شده است.

دو جلسه در روز یا چهار یا پنج جلسه در هفته برگزار می شد تا فضا برای خارج شدن از بورس بعد از حسابرسی باشگاه پرسپولیس آماده شود. این کار از روز سوم شعبان (15 اسفند) مصادف با میلاد امام حسین (ع) آغاز می شود.

وی با اشاره به توزیع سهام باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: بنیاد باید سهام جداگانه ای را برای پیشکسوتان و بازیکنان در نظر بگیرد و این سهام در اختیار همه پیشکسوتان پرسپولیس قرار گیرد. این اقدام نیز متعلق به هواداران پرسپولیس است و اگر کانون هواداران برنامه خاصی دارد، می خواهیم برای این باشگاه نیز سهام در نظر گرفته شود.

مدیرعامل باشگاه سرخپوشان در پاسخ به این سوال که آیا شیرزد تمیروف بازیکن ازبکستانی توسط کادر فنی سرخپوشان مورد بازرسی قرار گرفته است، گفت: روال معمول رو به جلو است و اقدامات مناسبی را انجام می دهد. این کار امروز (یکشنبه) برای دریافت کارت بازی بازیکن به پایان می رسد.

درویش گفت: بیش از 30 سال است که درباره واگذاری باشگاه زیاد شنیده ایم و مدتی است که درگیر واگذاری باشگاه ها هستم. «حتی گفتند زاغی ها 10 یا 15 روز دیگر منتقل می شوند.

با این وجود ما شاهد عزم راسخ و برنامه ریزی مدون از سوی سازمان خصوصی سازی و رئیس آن بودیم و جلسات زیادی برگزار کردیم. سجادی نیز ظرف چند ساعت با ما تماس گرفت تا مدیران باشگاه مشکلات را حل کنند تا به اهدافی که 40 سال دنبالش بودیم برسیم.

  جهت بازار سهام را از مسیر صعودی تغییر دهید

وی در خصوص پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان پرسپولیس گفت: باشگاه سال هاست با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند. پنج درصد هم پرداخت کردیم و خدای ناکرده در روزهای آینده بخشی از تعهدات را انجام خواهیم داد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص مذاکره با بازیکنان مدنظر یحیی گل محمدی برای تمدید قرارداد و اینکه گفته شد برای باشگاه شرط گذاشته اند، گفت: هرکسی که سرمربی به ما اعلام کند و نیاز به تمدید دارد، ما کار را انجام خواهیم داد. «تاکنون هیچکس نتوانسته راه حل کاملی پیدا کند، که عجیب نیست.

دیدگاهتان را بنویسید