اعلام برنامه های آتی مدیران خودرو در مجلس / حمایت قوای سه گانه از صنعت خودرو

رئیس کمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سه قوه از صنعت خودرو حمایت کامل دارند و این امر برای همه صنایع و محصولات کشور صدق می کند، گفت: قرار است برنامه های آتی خودروسازان در سال جاری مورد بحث و بررسی قرار گیرد. کمیسیون صنعت معادن و مورد بحث قرار گیرد.

اعلام برنامه های آتی مدیران خودرو در مجلس / حمایت قوای سه گانه از صنعت خودرو

عزت الله اکبری تالارپشتی در حاشیه دیدار با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: مدیران جدید شرکت های خودروسازی باید برنامه جامعی برای کاهش نارضایتی مردم از خودروهای داخلی تدوین کنند. وی در پایان گفت: سایپا یکی از شرکت های قدیمی است که از نظر نیروی انسانی و مهارت های مهندسی از وضعیت بسیار خوبی برخوردار است، بنابراین لازم است سامانه ای برای مدیریت تاثیر آن بر کمیت و کیفیت خودروهای ارائه شده پیاده سازی شود. عموم مردم، واضح و روشن باشید.

وی گفت: شرکت های خودروسازی جهانی تمام تلاش خود را برای جلب توجه مشتریان خود از نظر قیمت، کیفیت و کمیت انجام می دهند. به زودی از مدیران عامل شرکت های خودروسازی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس دعوت خواهیم کرد تا در مورد برنامه های آینده شما صحبت کنند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص حمایت از خودروسازان و تولید ملی خاطرنشان کرد: از این رو انتظار می رود تولیدکنندگان قدر و جایگاه این حمایت ها را بدانند و برای تولید با کیفیت تمام تلاش خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: خوشبختانه هماهنگی بسیار خوبی بین سه قوه مجریه، مقننه و قوه قضائیه در حمایت از تولید داخلی وجود دارد، این فرصت بسیار خوبی است تا تولیدکنندگان از تمام ظرفیت علمی و مهندسی خود برای به دست آوردن کالای با کیفیت استفاده کنند. «مردم دست دراز می کنند. خودروسازان نیز در این زمینه وظیفه خطیری دارند که امیدواریم در این دوره جدید به آن پرداخته شود و خودروهای باکیفیت به عنوان انسان وارد بازار شوند.

  پرستاران از نوع اعمال تعرفه راضی نیستند

اکبری تالارپشتی خاطرنشان کرد: خودروسازان باید قدر حمایت را بدانند و برای تولید خودرو از هیچ تلاشی دریغ نکنند. معتقدم با وجود نیروی کار، مدیریت صحیح بدون توجه به حاشیه ها می تواند بر کاستی های صنعت خودروسازی فائق آید.

وی در ادامه سخنان خود در خصوص صادرات از شرکت های خودروسازی خواست اقدامات لازم را برای افزایش تولید خودرو برای صادرات خودرو به کشورهای همسایه که یکی از موضوعات کلیدی دولت سیزدهم است، انجام دهند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همکاری و ارتباط بین المللی با شرکت ها و قطعه سازان خارجی گفت: اگر تولید خودرو بر مبنای صادرات باشد، کیفیت محصول ارتقا پیدا می کند؛ امیدوارم مدیران خودرو هزینه کنند. توجه به این لحظه و تولید محصولات مبتنی بر فناوری.

دیدگاهتان را بنویسید