اعلام اسامی کاندیداهای بیست و یکمین عید حافظ

فهرست اسامی نامزدهای ستون تلویزیون در بیست و یکمین اعیاد حافظ اعلام شد.

جشن حافظ یک رویداد سالانه است که توسط مجله دنیای تصویر برگزار می شود. اسامی نامزدهای بخش تلویزیونی بیست و یکمین اعیاد حافظ چندی پیش به امید معلم اعلام شد. این نامزدها در دسته بندی های مختلفی از جمله بهترین سریال، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر مرد دسته بندی می شوند.

بیست و یکمین جشنواره حافظ 29 آبان ماه برگزار می شود. در ادامه لیست نامزدهای بیست و یکمین جشنواره تلویزیونی حافظ آمده است.

بهترین سریال

«آقازاده» به تهیه کنندگی حامد عنقا; پخش شده توسط فیلیمو و نماوا
«آنها» به تهیه کنندگی پرویز پرستویی; محصول فیلم شما
«افرا» به تهیه کنندگی کامبیز دارابی و مجید مولایی; محصول شبکه یک سیما
“زخم در محل کار” به تهیه کنندگی محمدرضا تهتکشیان; محصول فیلیمو
«زیر زمین» به تهیه کنندگی رضا نصیری نیا; محصول شبکه یک سیما
«قورباغه» به تهیه کنندگی علی اسدزاده; نمایش محصول
«گاندو ۲» به تهیه کنندگی مجتبی امینی; محصول شبکه سه سیما
«می خواهم زنده بمانم» به تهیه کنندگی محمد شایسته; محصول فیلیمو
نان خیابان 2 و 3 ساخته مهدی فرجی محصول شبکه یک سیما
«هموگنه» به تهیه کنندگی مصطفی کیایی; پخش شده توسط فیلیمو و نماوا

بهترین کارگردانی تلویزیونی

سعید آقاکانی (شماره 2 و 3)
جواد افشار (گاندو 2)
بهرنگ توفیقی (آقازاده)
جلیل سامان (زیرزمینی 1 و 2)
سیدی انسانی (قورباغه)
شهرام شاه حسینی (می خواهم زنده بمانم)
مصطفی کیایی (همه مقصر)
محمدحسین مهدویان (زخم کار)

بهترین کمدین

ویشکا آسایش (دراکولا)
رابعه اسکویی (رنگی نوروز)
هدیه بازوند ( شماره 2 و 3)
سیما تیرانداس (دراکولا)
شهابا شرافتی (نون. خ 2 و 3)
ژاله صامتی (زیر زمینی 1 و 2)

  18 ایده نادرست که از کودکی به ما القا شده است

بهترین کمدین

سعید آقاکانی (شماره 2 و 3)
پیمان جمشیدی (زیر زمین 1 و 2)
حمیدرضا حافظ شجری (نوروز رنگی)
جواد حجوی (نوروز رنگی)
Sirus Meymant (№ 2 و 3)
کاظم نوربچش (2 و 3)
مالک و منصوره در صحنه زخم کاری

بهترین بازیگر زن درام:

رعنا آزادیور (زخم کار)
پردیس پورابدینی (آقازاده)
هدیه تهرانی (همه معصوم)
ساکی حاجی پور (همه مقصر)
فرشته حسینی (قورباغه)
سوگل خلیق (همگناه)
طلوع پادشاه (قورباغه)
آزاده صمدی (میخواهم زنده بمانم)

بهترین بازیگر دراماتیک

امیر آقایی (آقازاده)
صابر ابر (قورباغه)
حامد بهداد (میخواهم زنده بمانم)
روزبه حصاری (افرا)
علی شادمان (میخواهم زنده بمانم)
مجید صالحی (سیاوش)
جواد عزتی (زخم)
نوید محمدزاده (قورباغه)

بهترین فیلمنامه تلویزیونی

آقازاده (طراح داستان و نویسنده: حامد عنقا)
«آنها» (سروش روحبخش)
افرا (فرزاد فرزانه و امیرحسین نجف پور)
«زخم» (محمدحسین مهدویان/طراحی و تمدید داستان: محسن جعفرزاده؛ بازبینی داستان: حسین حسنی و سجاد پهلوان زاده؛ بر اساس رمان «بیست زخم» نوشته محمود حسینی زاد)
قورباغه (Human Sidi)
«می‌خواهم زنده بمانم» (رهبران: مجید مولایی؛ نویسندگان: پویا ساعدی و پوریا کاکاوند)
همگنه (محسن کیایی و علی کوچکی)

بهترین فرد تلویزیون

حامد آهنگی (شب ترانه)
محمد دلاور (تهران 20)
سروش صحت (کتاب باز)
پیمان طالبی (دکتر)
مژده لواسانی (بسته پیشنهادی)
مهران مدیری (دورامی)

منبع: زومجی

دیدگاهتان را بنویسید