اعدام زن و مرد متاهل به دلیل رابطه غیرقانونی

413179 937 خبر مرکزی

یک مرد متاهل و یک زن که به دلیل رابطه پنهانی دستگیر شده بودند به اعدام محکوم شدند. زن و مرد از این زن و مرد شکایت کردند و او فیلم هایی را در اختیار کارمندان قرار داد که نشان می داد همسرش با مرد غریبه رابطه نامشروع دارد.

رسیدگی به این پرونده از چهارم آذرماه سال گذشته با شکایت زن جوانی به نام مریم آغاز شد. این زن که به پلیس مراجعه کرده بود از همسرش میثم و زن جوانی به نام سارا که با او رابطه پنهانی داشت، شکایت کرد و گفت: مدتی به همسرم و یک زن جوان مشکوک بودم تا اینکه مدرکی به دستم رسید. ثابت شد.

این زن فیلم هایی را به همسرش و یک زن جوان نشان داد که رابطه پنهانی آنها را فاش کرد. با این درخواست برای دو متهم قرار بازداشت صادر و آنها دستگیر شدند.

میثم 27 ساله مدعی است که هیچ ارتباطی با سارا ندارد و بی دلیل دستگیر شده است. اما سارا 33 ساله به پلیس گفت: “من شوهر دارم.” من در سال 1371 ازدواج کردم و اکنون یک پسر چهار ساله دارم. چند وقت پیش با Maceam آشنا شدم و به او علاقه مند شدم. من و میشم نیمه های شب به تنها خانه او رفته بودیم که ساعت هشت صبح توسط پلیس دستگیر شدیم.

او در حالی که اشک می ریخت گفت: «من اشتباه کردم و از این بابت متاسفم. شوهرم هیچ اطلاعی از این ماجرا ندارد. در پی اظهارات زن جوان، پدر شوهرش از او و میثم شکایت کرد. با این شکایت تلفن همراه مرد جوان و دختر مورد بررسی قرار گرفت و ارتباط مخفیانه آنها تایید شد.

  قیمت جهانی طلا امروز 1401/04/22

در همین حال مریم با گذشت از جنایت همسرش و سارا گفت: شش ماه است که به دلیل اختلافات قدیمی با همسرم رابطه خوبی ندارم.

به همین دلیل او و سارا را می بخشم. اما پدر شوهر سارا از زن و مرد به جرم زنا شکایت کرد و خواستار مجازات شدید آنها شد. بدین ترتیب پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

زن جوان در جلسه دادگاه خود را بی گناه خواند و مدعی شد که تنها با مکیم روابط دوستانه داشته است. میثم همچنین اعتراف به بی وفایی کرد. اما زمانی که قضات این فیلم را به او نشان دادند، او به جرم خود اعتراف کرد و دو متهم به عنوان آخرین چاره ابراز ندامت کردند.

در پایان جلسه، قضات با توجه به شواهد موجود در پرونده، هر دو متهم را به اتهام زنای محصنه به اعدام محکوم کردند، اما دو متهم به این حکم اعتراض کردند. بدین ترتیب پرونده در شعبه 26 دیوان عالی کشور در حال رسیدگی است و قضات عالی کشور پس از رسیدگی، حکم اعدام این زن و مرد را با توجه به مستندات و فیلم های موجود تایید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید