اعدام برای شیطان!

420541 552 خبر مرکزی

سجادپور| حکم قطعی «اعدام» قضات شعبه سوم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی برای جوان متجاوز به عنف در دیوان عالی کشور تایید و «خفاش کثیف» به دار مجازات آویخته شد.

ماجرای تلخ این پرونده از آنجا شروع شد که جوانی از یکی از شهرستان های مرزی استان خراسان رضوی برای یافتن شغل مناسب به مشهد آمد اما جایی برای گذراندن صبح نداشت و به سراغ یکی از دوستانش که نانوا کار می کرد رفت. چند روزی کار کرد تا اینکه در تعمیرگاه ماشین کار خوبی پیدا کرد، اما شب به نانوایی آمد و با افراد دیگری که در نانوایی کار می کردند خوابید.

یک شب فرزاد متوجه زوج جوانی شد که در خانه ای کنار نانوایی زندگی می کردند. حالا افکار شیطانی تمام وجودش را فرا گرفته بود و همیشه مراقب خانه بود و هر بار برای به دام انداختن زن جوان تله های عجیبی می کشید.

شبی توطئه شیطانی خود را با فواد در میان گذاشت و او را به این وسوسه شیطانی کشاند. خفاش کثیف که در تاریکی شب نمی توانست ساختمان مقابلش را ببیند منتظر فرصتی بود تا نقشه های شیطانی خود را اجرا کند. حالا فواد که چند ماه تا 18 سال داشت همراهش بود و مثل خفاش در تاریکی شب رفت و آمد زوج جوان را تا نیمه شب 16 شهریور تماشا می کرد که ناگهان مرد جوان از خانه خارج شد.

فرزاد بلافاصله ماجرا را به فواد اطلاع داد و در حالی که فرزاد چاقوی وحشتناکی به همراه داشت، نانوایی را ترک کردند.

با عجله به سمت در دویدند و زنگ در را زدند. زن جوان که فکر می کرد شوهرش چیزی را در خانه جا گذاشته نگران نشد اما در یک لحظه مرد جوانی را مقابل خود دید که چاقو به گلویش زد.

او از وحشت فریاد می زد تا کسی صدای فریادش را بشنود، اما خفاش کثیف که چاقو را در دست داشت با چشمانی هوس آلود از زن جوان خواست برای نجات جانش از فریاد زدن دست بردارد! زن جوان که حالا در چنگال شیطان در حال چرخش افتاده بود، همچنان از ترس می لرزید و حتی نمی توانست سعی کند خود را نجات دهد زیرا نوجوان دیگری روی پله های ساختمان ایستاده بود و اکنون در خطر بود.

  برنامه اسکوچیچ برای لژیونرهای ایرانی

در این لحظه «خفاش کثیف» تیغه را از گلوی زن جوان بیرون کشید و درخواست او را اجابت کرد، اما فواد که شاهد فریادهای زن جوان بود و فکر می کرد ممکن است کسی برای شنیدن فریادهای زن جوان به خانه بیاید، به نیت شوم او توجهی نکرد و رفت. خانه با فرزاد، اما به نانوایی برنگشتند و به شهر رفتند.

از سوی دیگر همسایه ها با شنیدن صدای جیغ و فریاد زن جوان به کمک او نیامدند زیرا فکر می کردند با اختلاف خانوادگی روبرو هستند و نباید در اختلافات خانوادگی همسایه خود دخالت کنند. در همین حین زن جوانی گریان به شوهرش زنگ زد و با شرم و اندوه ماجرا را به او گفت.

دقایقی بعد شوهر این زن به خانه بازگشت و ماجرای هولناک را به پلیس 110 گزارش کردند. طولی نکشید که تحقیقات عمیق برای شناسایی شیاطین متحرک. با دستور صریح مقام قضایی، پرونده در اختیار پلیس اطلاعات و امنیت قرار گرفت و رصدهای اطلاعاتی برای به دام افتادن «خفاش کثیف» ادامه دارد.

در همین حال پلیس به سرنخ هایی دست یافته است که نشان می دهد شیاطین متحرک باید در نزدیکی خانه زن جوان بوده باشند زیرا دقایقی پس از خروج شوهرش وارد خانه شده اند.

در همان زمان زن جوان با چهره نوجوانی که روی پله ایستاده بود احساس آشنایی کرد تا اینکه در نهایت با وارد شدن مراحل تحقیقات پلیسی و دستگیری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی به یاد کار در نانوایی روبروی منزلشان افتاد. اطلاعات اطلاعاتی

فواد که می دید همه چیز لو رفته است به ناچار دوست همشهری خود را به پلیس معرفی کرد که با دستور قضایی عملیات گسترده ای را برای دستگیری فرزاد به راه انداختند و موفق شدند او را در یکی از شهرستان های مرزی خراسان رضوی دستگیر کنند.

  آمار مرگ تاج امروز 1400/11/18

با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، این پرونده با نظر ضابطین قضایی به شعبه سوم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی ارسال و توسط قاضی دکتر اسماعیل شاکر مورد رسیدگی قرار گرفت. وی که سابقه چندین سال رسیدگی به پرونده های حساس و جنایی را در پرونده قضایی خود دارد، بلافاصله دستورات ویژه رسیدگی به ابعاد مختلف این حادثه شوم را صادر کرد و سپس جلسات دادگاه در شعبه سوم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی برگزار شد. . .

فرزاد، جوان 21 ساله ای که با حضور وکلایش در دادگاه حاضر شده بود، با دروغ پردازی درباره تجاوز و آزار زن جوان، ضمن تکذیب این موضوع گفت: به دلیل اینکه جوشکار گیربکس هستم دنبال کار می گشتم. در ماشین با فواد تماس گرفتم، او به من گفت که با من کاری ندارد، اما از من خواست که به مشهد بیایم تا بالاخره کار پیدا کنم!

وقتی به مشهد آمدم شب پیش فواد و دوستانش رفتم که در نانوایی خوابیدند اما زن جوان را نمی شناختم و با او دشمنی نداشتم که چنین کاری انجام دهد! در آن زمان، رئیس جمهور از متهم پرسید که آیا شاکی با شما دشمنی دارد؟ متهم پاسخ داد: خیر.

قاضی سپس پرسید: «پس چرا تصویر شما را در میان این همه جوانی که به او تجاوز کرده‌اند، تشخیص داده است؟» اما متهم بی‌پاسخ، تنها ماجرا را تکذیب کرد. این در حالی بود که رئیس شعبه سوم دادسرای امور جنایی خراسان رضوی دستورات ویژه ای برای معاینات دقیق پزشکی و معاینات تخصصی پزشکی قانونی صادر می کرد و متهم چاره ای جز «سکوت» در برابر این اسناد غیر قابل انکار نداشت. .

  قتل و آتش زدن یکی از دوستان نزدیک

جلسات دادگاه با قضات شعبه سوم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی ادامه یافت که با تسلط کامل بر صفحات این پرونده هرگونه امتناع متهمان را مختومه کردند و آنها را در چنان وضعیت فنی و تخصصی قرار دادند که هیچ مشکلی وجود نداشت. فرار ورود و تجاوز جنسی در دادگاه فاش شد.

به همین دلیل پس از محاکمه به رهبری قاضی دکتر اسماعیل شاکر و مشاور قاضی سعید محمدی، قضات دیوانه وار نشستند و در نهایت فرزاد را به اتهام تجاوز جنسی به «اعدام» محکوم کردند. همچنین بر اساس این حکم، فرزاد به جرم ورود با چاقو به منزل شاکی به 3 سال حبس و به دلیل ارتکاب جرم تهدید با چاقو به 2 سال حبس تعزیری و 74 ضربه شلاق محکوم شد.

با این حال، قضات دادگاه فواد (دیگر متهم پرونده) به اتهام تسهیل در محکومان تجاوز جنسی توسط ماموران امنیتی به پنج سال زندان در کانون اصلاح و تربیت محکوم شدند.

از سوی دیگر بر اساس رای قضات متهم به جرم ورود خشونت آمیز به منزل شاکی به یک سال حبس تعزیری محکوم شد و برای متهم نیز قانون باید اشد مجازات قانونی را اعمال کند.

متهمان و متهمان به رأی شعبه سوم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی اعتراض و پرونده به شعبه چهارم دیوان عالی کشور ارسال شد، اما قضات با سابقه در دیوان عالی کشور به پرونده و ادله دقیق رسیدگی کردند. قضات جنایی سرانجام رای کامل دادگاه مهر را تایید کردند و به این ترتیب “خفاش کثیف” به دار آویخته شد. فواد، نوجوان 17 ساله برای اجرای حکم به کانون اصلاح و تربیت فرستاده شد.

دیدگاهتان را بنویسید