اعتراف بزرگ رامبد جوان برای خندوانه

رامبد جوان درباره دیدگاه خود و تیم برنامه نویسی درباره خندوانه گفت: در فصل جدید به بحث های علمی که منجر به ساخت خندوانه شد، پرداخته ایم. یعنی چیزهایی که «خنده دار» می شوند، از شام اجباری ترند. برای برخی ممکن است “خنده دار” باشد، اما برای ما هنوز فضای جالبی است.

جوان گفت: در فصل جدید می خواهیم به این موضوع اشاره کنیم که چرا خندوانه را انجام دادیم. یک استاندارد جهانی برای استرس وجود دارد.

استرس باعث ایجاد تمام بیماری های احتمالی در بدن می شود که می تواند رشد کند و منجر به حوادث ناگوار شود. آنچه می تواند استرس را در افراد کاهش دهد تفریح ​​و شادی است و ما متاسفانه در این زمینه موضع می گیریم. ما معتقدیم که اگر انسان های شاد و حتی شاد و معاشرتی باشیم، ما را فردی پست می دانند. به همین دلیل سعی می کنیم افراد جدی باشیم. اما در روانشناسی مدرن معیارها متفاوت است.

وی ادامه داد: چیزی که برای من جالب است این است که هر نوع استرسی در دنیا یک عدد دارد. خیلی خنده دار است که استانداردی در دنیا وجود دارد که می گوید اگر 160 واحد استرس گرفتید باید در خانه استراحت کنید و بهبود پیدا کنید.

اما مطالعاتی وجود دارد که متاسفانه مردم تهران تا ساعت 10 صبح روز را با 180 واحد استرس شروع می کنند. در اینجا چیزی است که می تواند استرس را کاهش دهد. پاسخ این است که فقط بخندید و شاد باشید.

هر چه خندانتر و شادتر باشیم و این شادی را بین دیگران گسترش دهیم، رسالت انسانی خود را بهتر انجام داده ایم. با چنین دیدی «خندوانه» را با انگیزه بالا و 100 انرژی می‌سازیم و سعی می‌کنیم روحیه خوبی به مردم بدهیم و به آنها یادآوری کنیم، خانم‌ها و آقایان خوشحال باشید!

  غیبت 11 ماهه «علی ضیا» در تلویزیون

وی در پاسخ به اینکه تاکنون چند قسمت از «خندوانه» پخش شده است؟ وی یادآور شد که فکر می کنم حدود 800 قسمت از این برنامه پخش شد.

رامبد جوان اذعان کرد: اعتراف می کنم که فصل گذشته (فصل هفتم) انگیزه و انرژی ام کم بود. من به اندازه بقیه استرس، اضطراب و نگرانی داشتم. هر لحظه فکر می کردم نقاب ندارم، دیگران در برنامه نقاب ندارند و از طرفی عده ای را جمع می کردیم، هر لحظه ممکن است اتفاقی بیفتد و خدای ناکرده این بیماری را گسترش دهیم. خب این خیلی استرس زا بود

از طرفی روحیه مردم بد بود، مشکلات اقتصادی به زندگی مردم فشار می آورد و تاج بیشتر تحت تاثیر قرار می گرفت. در نتیجه تحت تاثیر این فضا انرژی لازم را نداشتم.

مجری برنامه خندوانه همچنین گفت: می خواهیم فصل جدید برنامه را که از دوشنبه این هفته شروع می شود شروع کنیم و هنوز ضبط آن را شروع نکرده ایم، با تمام توان و انرژی و 100; و ما چیزها و موقعیت های جذاب، انسانی و دوست داشتنی زیادی خواهیم داشت که می توان لحظه به لحظه و با جزئیات به افراد منتقل شود و احساس خوبی در آنها ایجاد کند.

در پایان از رامبد جوان درخواست شد تا برنامه ای «مفرح» برای ناشنوایان و کم شنوایان کشور برگزار کند که قول داد تمام تلاش خود را انجام دهد تا یکی از تکرارهای این برنامه در روز برای این قشر از جامعه انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید