اطلاعیه مدیر عامل گروه بهمن به مناسبت روز کارگر

بیوک علیمرادلو مدیر عامل گروه بهمن در پیامی به مناسبت یازدهمین روز از اردیبهشت ماه “روز جهانی کارگر” را به کارگران در عرصه تولید به ویژه خانواده بزرگ گروه بهمن تبریک گفت.

اطلاعیه مدیر عامل گروه بهمن به مناسبت روز کارگر

بر اساس این خبر، متن کامل اطلاعیه مدیرعامل گروه بهمن به شرح زیر است:
ما بخشی از یک خانواده کارگری هستیم. ساعات زیادی از شبانه روز را با هم می گذرانیم. ما تحت تأثیر دردها و شادی های دیگری هستیم. عزاداری یکی از ما غم همه ما و موفقیت یکی از ما پیروزی همه ماست. اکنون به بهانه روز جهانی کارگر باید با قدرت به همین مسیر ادامه دهیم. امروز ما می خواهیم منبعی برای پیشرفت در اخلاق حرفه ای محیط کاری خود باشیم. این دوستی ما را به یک خانواده تبدیل کرد. خانواده هایی که فعالیت های حرفه ای خود را متحد کرده اند.
ما سال گذشته از روز جهانی کارگر درس های زیادی آموختیم. ما با مشکلات و مشکلات محیط کار برخورد کردیم و اقدامات اساسی برای رفع آنها انجام دادیم. در این مدت ایمنی محیط کار را افزایش داده ایم چرا که سلامت اعضای خانواده مهم ترین مسئله برای همه ماست و ایجاد مرکز بهداشت کارکنان یکی از پروژه های جدیدی است که به بهمن ماه قول آن را می دهیم. خانواده گروهی
در روز جهانی کارگر، ما به افق های جدیدی می اندیشیم. ما مهارت های جدیدی را یاد می گیریم و برای پیشرفت فردی و حرفه ای خود تلاش می کنیم و معتقدیم که همسر و فرزندان پرسنل نیز اعضای ما هستند و به همین دلیل است که همیشه گروه را خانواده بهمن می نامیم.
امروزه محصولات گروه بهمن برای مصرف کنندگان شناخته شده است. این موفقیت حاصل تلاش، فداکاری و مراقبت خانواده باخمن برای مقوله کارهای قابل تحسین است. در روز جهانی کارگر، ما این پیروزی ها را جشن می گیریم و امیدواریم که رکورد باخمن امسال موفق تر باشد.
در پایان با تشکر از کارکنان گروه بهمن و خانواده هایشان این روز را گرامی می داریم و برای تک تک شما عزیزان آرزوی موفقیت داریم.

  شعر به لوله و بخاری و کانال تهویه مطبوع!

دیدگاهتان را بنویسید