اطلاعیه مدیرعامل شرکت نفت ایرانول به مناسبت سالگرد تاسیس این شرکت

با سلام و احترام، هازارد یازدهم یادآور تاسیس یکی از شرکت های صاحب نام صنعت نفت است که سال ها توانسته است از ظرفیت و توانمندی های این مرز و بوم پاک برای آبادانی کشور و برافراشتن پرچم کشور استفاده کند. ایران.

اطلاعیه مدیرعامل شرکت نفت ایرانول به مناسبت سالگرد تاسیس این شرکت

شرکت نفت ایرانول با حمایت کارکنان و همکاران عزیز و متخصص خود توانست در نوزدهمین سال تاسیس خود با تکیه بر توان علمی و تلاش ممتاز به عنوان یکی از بهترین شرکت ها در زمینه روانکار فعالیت کند و از هم پاشید. دیوارهای تحریم های سرکوبگر با کیفیت برتر و حداکثر تولید بر فراز قله های موفقیت حرکت می کند.
بی شک این مهم علاوه بر زحمات کارکنان شرکت مرهون حمایت و راهنمایی اعضای محترم هیئت مدیره، مشتریان وفادار و سهامداران محترم می باشد.
اینک در آستانه نوزدهمین سالگرد تاسیس ایرانول، با گرامیداشت این ایام خجسته و تبریک به تمامی همکاران زحمتکش، سهامداران محترم و تمامی دست اندرکاران، از زحمات بی دریغ تک تک شما عزیزان و اینجانب تشکر می نمایم. امید به تلاش مضاعف و همدلی و همدلی بتوانیم گام های موثرتری در جهت تحقق برنامه ها، اهداف و ماموریت های شرکت برداریم.
از خداوند متعال سعادت، سلامتی، استقامت و موفقیت شما را خواستارم. نام پرافتخار ایرانول برای تک تک شما روزهای درخشانی چون تاریخ پرافتخار ایرانول داشته باشد.
محمد زارع پور اشکذری
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول

زمان اخبار

  تهویه سر مواد؛ طاعون دختر جوان

دیدگاهتان را بنویسید