اصفهان مقصد بعدی عرضه مستقیم فرآورده های پرمصرف دیزلی به شرکت نفت ایرانول است

مصطفی فریدونژاد: چهارمین گام طرح شرکت نفت ایرانول برای تحویل مستقیم فرآورده های پرمصرف گازوئیلی با قیمت مصوب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از فردا در استان آغاز می شود.

اصفهان مقصد بعدی عرضه مستقیم فرآورده های پرمصرف دیزلی به شرکت نفت ایرانول است

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت ایرانول، در چارچوب سیاست های حمایتی ایرانول از ناوگان حمل و نقل عمومی، طرح تحویل مستقیم فرآورده های پرمصرف گازوئیلی به پایانه کامیون های اصفهان از روز چهارشنبه 7 بهمن ماه آغاز می شود.
مصطفی فریدونژاد مدیر فروش داخلی شرکت نفت ایرانول گفت: با توجه به اینکه اصفهان به عنوان استانی استراتژیک در حوزه حمل و نقل عمومی از جایگاه مهم و راهبردی در کشور برای حمایت از اقوام پرتلاش و فعال برخوردار است. حمل و نقل عمومی که وظیفه خطیر حمل و نقل کالاهای اساسی را بر عهده دارد، چهارمین گام از طرح عرضه مستقیم فرآورده های گازوئیلی شرکت نفت ایرانول مصوب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از فردا آغاز می شود.
فریدون نژاد گفت: با توجه به مشکلات به وجود آمده در روند توزیع روغن های گازوئیل، این طرح با دستور مدیرعامل ایرانول به منظور حذف واسطه ها، کاهش قیمت و دسترسی آسان به محصولات دیزلی راه اندازی شد.
وی در پایان افزود: گام های بعدی این طرح به زودی در سایر شهرهای کشور نیز برای جلب رضایت بیشتر مشتریان اجرایی خواهد شد.

  سوال: اگر جای دایی و کریمی بودید چطور صحبت می کردید؟

دیدگاهتان را بنویسید