اشغال هتل های فرودگاهی به بیش از 50 درصد رسید

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات گفت: اشغال هتل های فرودگاه رکسان و رامیس به بیش از 50 درصد ظرفیت رسیده است.

اشغال هتل های فرودگاهی به بیش از 50 درصد رسید

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، سمانه یوسفی افزود: این شرکت با تقویت زیرساخت ها و حضور در بازارهای مختلف توانسته ظرفیت پذیرش خود را در دوران تاج نشین افزایش دهد.
وی ادامه داد: نگاه به آینده، ایجاد زیرساخت های مناسب، تغییر بازار هدف، تغییر استراتژی و توسعه بازار هتل فرودگاهی از جمله دلایل افزایش ظرفیت هتل است.
یوسفی گفت: مدت اقامت میهمانان در هتل های فرودگاهی نسبت به سال قبل افزایش یافته است. ، اتفاق افتاد
وی گفت: با اخذ مجوز منطقه آزاد و در نظر گرفتن موقعیت هتل های فرودگاهی به عنوان تنها هتل منطقه آزاد اقتصادی تهران (شهر فرودگاهی) توانسته ایم تعدادی از شهروندان و مسافرانی که قصد سفر به کشورهای آسیایی را دارند، پذیرایی کنیم. با وجود کاهش و تعلیق پروازها، «آنها آسیای مرکزی و شرقی داشتند.
یوسفی افزود: اخیرا دولت صدور ویزای توریستی را از سر گرفته است که قطعاً منافع خوبی برای بخش گردشگری و هوانوردی کشور به همراه خواهد داشت، اما آنچه بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد تغییر نگاه به صنعت گردشگری است.
وی ادامه داد: هتل های فرودگاهی به دلیل رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در خصوص مبارزه با تاج و همچنین ارائه تبلیغات مفید و موثر مورد استقبال گروه ها و اقشار مختلف قرار می گیرند.
شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات وابسته به شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) و زیرمجموعه گروه مالی گردشگری است.

  131 کشور در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ثبت نام کردند

WhatsApp Image 2022 01 08 at 9.31.06 AM خبر مرکزی

دیدگاهتان را بنویسید