اسرائیل از قدرت دریایی مقاومت فلسطین می ترسد

« تهدید دریایی این ضعف آشکاری است که دشمن از آن رنج می برد. وقتی دایره امنیت در اطراف به خطر می افتد اسرائيل بیشتر از این رژیم قدرت دریایی مقاومت فلسطین یا از غافلگیری در این زمینه می ترسد.

یوگاف کارمل، تحلیلگر صهیونیستی در کانال 12، گفت: «فرماندهی نیروی دریایی در اعماق زمین عملیات انجام می دهد و دقیقاً در آغاز جنگ غزه در سال 2021 چه اتفاقی افتاد.» ذهن در حال بازگشت است.

وی افزود: در آن زمان، حماس در تلاش بود تا از یک پهپاد برای هدف قرار دادن میدان گازی تامار به عنوان منبع اصلی گاز شبکه برق رژیم صهیونیستی استفاده کند. حمله ای که توسط نیروی دریایی اسرائیل با گنبد آهنین دفع شد.

اسرائیل از قدرت دریایی مقاومت فلسطین می ترسد

در ادامه این گزارش آمده است که نگرانی صهیونیست ها این است که تهدیدات موشکی نیروهای مقاومت در دریا به تهدیدی جدی برای اقتصاد فراساحلی اسرائیل تبدیل شده است، به ویژه در مورد سکوهای گازی و وابستگی دو سوم به نیروهای خارجی اسرائیل. تجارت از طریق دریا

این نویسنده صهیونیست افزود: با افزایش خطرات امنیتی، چشم ها همیشه به سواحل است که توسط مانیتورهای غول پیکر تازه نصب شده کنترل می شوند که در هر ساحلی در هر زمان و مکانی قابل مشاهده هستند.

روز گذشته (دوشنبه) جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با استناد به جنایات رژیم موقت صهیونیستی در مسجدالاقصی خواستار درگیری و رویارویی گسترده تر با این رژیم شد.

از سوی دیگر روزنامه صهیونیستی مااریو این هفته مدعی شد که سرویس های امنیتی رژیم صهیونیستی تخمین زده اند که حزب الله 100 هزار موشک مختلف در اختیار دارد.

  فال حافظ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

این روزنامه افزود که تعداد موشک های موجود در زرادخانه موشکی حزب الله از زمان جنگ دوم علیه لبنان در سال 2006 به طرز چشمگیری افزایش یافته است و تهدید برای جبهه داخلی رژیم اسرائیل افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید