استقلال کانون به معنای تجزیه طلبی نیست/ ما با سیستم قضایی مشکلی نداریم

رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری کشور از اراده کانون های وکلا برای توافق با دستگاه قضایی خبر داد و تاکید کرد: کانون های وکلا در گذشته مشکلی با قوه قضاییه نداشته اند، مشکلی ندارند. اکنون و در آینده نخواهد داشت.

جامعه 24 – جعفر کوشا در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه در پاسخ به سوال خبرنگار جامعه 24 ضمن گزارشی در این خصوص خاطرنشان کرد: ما به عنوان حقوقدان نظام قضایی را خانه دوم خود می دانیم چرا که در به منظور انجام وظایف مربوط به سمت وکالت برجسته ترین حضور همکاران ما در محاکم قضایی و به عبارتی دستگاه قضایی است.

رئیس جمهور اشکودا با بیان اینکه معتقدیم استقلال وکالت به معنای استقلال دفاع است، گفت: برخی تاکید ما بر استقلال حرفه وکالت را تجزیه طلبی می دانند در حالی که استقلال وکالت به معنای استقلال وکیل مدافع است.

کوشا با تاکید بر اینکه کارکنان دستگاه قضایی همواره بر این باورند که استقلال وکلا را قبول دارند، افزود: از نظر تئوری در سخنرانی ها و اظهارنظرها و در جلسات همه کارکنان قوه قضائیه نیز بر استقلال وکلا تاکید دارند، اما لازم است با توجه به اینکه بار معنایی مفاهیمی از این دست، بیایید به تفاهم برسیم و ابزار این نظرات را در حوزه عمل فراهم کنیم.

2022-08-02 12:21:51

  قیمت روز خودروهای ایران خودرو امروز پنجشنبه 27 آبان 1400

دیدگاهتان را بنویسید