استقلال قدرت برد دارد

ایمان جهانی وی در خصوص اتهاماتی که در روزهای اخیر به تیم ها و مربیان لیگ برتری شاهد بودیم، گفت: این شایعات حاشیه ای است و اصلا به نفع فوتبال ما نیست. اینکه یک تیم این کار را کرد و تیم دیگر آن کار را نکرد و … بهتر است تیم ها روی مسائل فنی تمرکز کنند، البته گاهی حواشی هم وجود دارد، اما تمام تمرکز باید روی زمین فوتبال باشد و کجا باشد. بازیکنان هستند و مربیان. همه تیم ها برای موفقیت تلاش می کنند.

وی افزود: متاسفانه برخی تصور درستی از فوتبال ندارند و تنها به دنبال حاشیه هستند. ما باید تصور بهتری از فوتبال داشته باشیم. تلاش برای انگ و اتهام کمکی به فضای فوتبال ما نمی کند. با این حال، ما 100٪ مطمئن نیستیم و ممکن است اتفاقی افتاده باشد یا نباشد.

مربی سابق استقلال وی با توجه به اینکه در چند روز اخیر بحث های زیادی در مورد بازی پیکان و پرسپولیس مطرح شده است، گفت: پیکان با بازیکنان جوانش مقابل استقلال فوتبال بسیار خوبی ارائه کرد و هواداران در حال تحلیل این مسائل هستند، تماشاگران و فوتبال زیادی هستند. هواداران خوب می فهمند، البته شک نکنید که ما بهترین و پرتلاش ترین داوران و مربیان را داریم، آنها همیشه برای ارتقای فوتبال تلاش می کنند و داوران می خواهند بهترین قضاوت را انجام دهند، اما گاهی اوقات گمانه زنی می شود.

استقلال قدرت برد دارد

عالمی در خصوص اینکه استقلال می تواند در این فصل قهرمان لیگ شود، گفت: در همان زمان که اختلاف امتیازی بین دو تیم وجود داشت، من هم گفتم که استقلال قدرت قهرمانی را دارد. در دیدار مقابل سپاهان هر دو تیم فوتبال خوب و زیبایی نشان دادند و هر دو تیم برای پیروزی به میدان آمدند. استقلال و سپاهان برای گلزنی برنامه تاکتیکی داشتند. حالا استقلال می تواند به قهرمانی لیگ ادامه دهد. استقلال همچنان در دستان اوست.

  طرز تهیه سالاد سیب زمینی و گردو

دیدگاهتان را بنویسید