استخدام 300 نفر در هتل قصرالضیافه رکسان مشهد

مدیرعامل گروه هتل های بین المللی رکسان گفت: 300 کارگر عمومی و متخصص برای هتل 5 ستاره قصرالضیافه مشهد مقدس به نام هتل رکسان استخدام می شوند.

استخدام 300 نفر در هتل قصرالضیافه رکسان مشهد

بر اساس گزارش ها زمان اخبار عباس شیریان با اشاره به روابط عمومی گروه مالی گردشگری افزود: با امضای قراردادی بین گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری سمگا و آستان قدس رضوی، این شرکت از سال 1401 به مدت 7 سال از آستان قدس با انتخاب اپراتور هتل قصر مشهد. .
وی ادامه داد: به منظور جذب نیروی متخصص در هتل 5 ستاره قصرالضیافه، آزمونی توسط گروه هتل های بین المللی رکسان به عنوان مشاور عملیاتی با هماهنگی شرکت کاراد و با حضور 600 داوطلب آزمون پذیرفته شده در روز جمعه گذشته برگزار شد. کارت، مشهد مقدس در شهرک برگزار شد.
شیریان گفت: از بین شرکت کنندگان در آزمون پس از انجام مصاحبه های شخصی و تخصصی، قطعا بین 290 تا 300 نفر برای کار در هتل استخدام خواهند شد.
وی گفت: بخش خصوصی برای اولین بار در کشور در حال برگزاری آزمون تخصصی در صنعت هتلداری در بالاترین سطح استانداردهای روز است.
شیریان افزود: گروه بین المللی هتل های رکسان به عنوان مشاور شرکت سمگا، قبل از شروع به کار جذب نیرو، با هماهنگی شرکت کاراد، دوره های آموزشی را به صورت تئوری و عملی برگزار می کند.
شیریان گفت: هتل 5 ستاره قصرالضیافه مشهد معروف به هتل قصرالضیافه رکسان مشهد دارای 224 اتاق و بیش از 466 تخت در 5 طبقه است.
گروه بین المللی هتل های رکسان زیر نظر گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) وابسته به گروه مالی گردشگری فعالیت می کند.

  آیا کلاس جبرانی در تابستان در دبستان برگزار می شود؟!

دیدگاهتان را بنویسید