استایل پیمان معادی و همسرش + عکس

جامعه 24 پیمان معادی کارگردان، بازیگر و فیلمنامه نویس ایرانی متولد 18 تیر 1346 در نیویورک و 46 سال سن دارد. پیمان معادی فرزند یک زوج ایرانی متولد 1349 در نیویورک آمریکا است. پدر و مادر ایرانی او در آمریکا زندگی می کردند و پس از تولد پیمان در سن 5 سالگی به ایران بازگشتند.

استایل پیمان معادی و همسرش + عکس

پیمان معادی با انتشار این پست نوشت:

“امیدوارم روزتون پر از عشق و برکت باشه”

ازدواج پیمان معادی

استایل پیمان معادی و همسرش + عکس

پیمان معادی متاهل است. نام همسرش فرانک گوانلو است. این زوج دو فرزند به نام های باران و رایان دارند.

استایل پیمان معادی و همسرش + عکس

دومین اثر پیمان معادی

پیمان معادی بازیگر، فیلمنامه نویس و کارگردان محبوب سینمای ایران علاوه بر فعالیت اصلی خود در عرصه سینما، صاحب یک گالری ساعت در غرب تهران است.

مطالعات پیمان معادی

پیمان معادی فارغ التحصیل رشته مهندسی متالورژی از دانشگاه آزاد کرج در سال 1392 است.

حضور پیمان معادی در فیلم های خارجی

پیمان معادی علاوه بر حضور در فیلم های ایرانی، در پروژه های سینمایی و تلویزیونی خارجی نیز حضور داشته است. او در سال 2014 در سریال شب به کارگردانی استفن زایلیان که پخش آن از سال 2016 آغاز شد در شبکه HBO بازی کرد و معادی در این سریال در نقش سلیم خان در کنار جان تورتورو و مایکل کی ویلیامز بازی کرد.

استایل پیمان معادی و همسرش + عکس

پیمان معادی در سال ۱۳۹۳ در کمپ ایکس ری نقش علی را به عنوان بازیگر اصلی بازی کرد. کریستن استوارت به عنوان نقش مکمل در این فیلم ظاهر شد. کمپ ایکس ری در جشنواره فیلم ساندنس ارائه شد و بازی معادی مورد توجه منتقدان و مردم قرار گرفت. معادی در سال 2015 به پروژه The Last Knights پیوست و با مورگان فریمن و کلایو اوون همکاری کرد.

  برنامه وداع سید جلال تنظیم شد

2022-08-02 14:09:58

دیدگاهتان را بنویسید