استایل متفاوت الهام پاوه نژاد در کنسرت همایون شجریان

الهام پاوه نژاد (زاده ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر سینما و تئاتر ایرانی است. یک نوع متفاوت الهام پاوه نژاد کنسرت همایون شجریان را در ادامه مشاهده می کنید. الهام پاوه نژاد او عکس هایی که می بینید را در اینستاگرامش منتشر کرد.

استایل متفاوت الهام پاوه نژاد در کنسرت همایون شجریان

استایل متفاوت الهام پاوه نژاد در کنسرت همایون شجریان

بیوگرافی الهام پاوه نژاد:

اسم اصلی الهام پاوه نژاد
ملیت ایران
حوزه فعالیت بازیگران سینما و تئاتر
تاریخ تولد الهام پاوه نژاد 1350
محل تهران
تحصیلات الهام پاوه نژاد دیپلم تجربی

بیوگرافی الهام پاوه نژاد:

الهام پاوه نژاد (زاده: 1350 در تهران) بازیگر سینما و تئاتر ایرانی است. پاوه نژاد دارای دیپلم تجربی از دبیرستان نوشیروان و فوق لیسانس بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران (دانشگاه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) در سال 1371 است. الهام پاوه نژاد بازیگری را به صورت حرفه ای از سال 1369 آغاز کرد و کار شما را با یک تئاتر اولین کار صحنه ای الهام پاوه نژاد به کارگردانی اکبر زنجانپور در سال ۱۳۷۰ با عنوان سهره سوزان و اولین کار سینمایی او در سال ۱۳۷۳ سریال همسران بود که با استقبال بسیار خوبی روبرو شد.

گفت و گو با الهام پاوه نژاد:

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد و دخترش

دختر الهام پاوه نژاد:

کوردی در کنار مادرش احساس امنیت می کند، اما او یک دختر مستقل است. او برای خوشحالی مادرش، تمرین پیانو را با تمام سختی هایش جدی می گیرد و مادرش سعی می کند زمان بیشتری را با او بگذراند. کوردیا مستقل است، برای خودش فکر می کند و می خواهد دکوراتور داخلی شود تا بتواند خانه ای برای مادرش مطابق علایقش طراحی کند.

خانم الهام پاوه نژاد کردی خیلی بزرگتر از سنش عمل می کند، این به خاطر تربیت شماست یا…؟

الهام پاوه نژاد: برخی شرایط دست به دست هم می دهد و بچه هایی که در چنین خانواده هایی بزرگ می شوند به دلیل سبک زندگی خود یاد می گیرند که به طبیعت وفادار باشند، البته ممکن است کردی ذاتی باشد زیرا پدرم همیشه سعی می کرد من و خواهرم را مستقل آورد. ، از 17 سالگی کار و مطالعه کردیم و در جامعه حضور داشتیم.

مواقعی هست که رفته ام و همیشه سعی کرده ام دخترم را آنقدر مستقل بزرگ کنم که حتی در غیاب من بتواند از پس کارهایش برآید. در کل به نظر من موفقیت یک مادر این است که بتواند فرزندی مستقل و البته سرشار از عشق و غرور تربیت کند. برخی بر این باورند که حمل فرزند به تنهایی به معنای دوست نداشتن او و قرار دادن او در معرض سختی ها و فشارهای بی مورد است. این تفکر اشتباه است.

آیا خانم الهام پاوه نژاد کردا برای روز مادر و مناسبت هایی که شما را به وجد می آورد شما را غافلگیر می کند؟

الهام پاوه نژاد: خیلی دوست دارد من را غافلگیر کند، وقتی بچه بود متوجه شدم چند روز قبل از موقعیت هایی که من را به وجد می آورد با خواهرم برنامه ریزی می کند، از عکس گرفته تا همه چیز مرا غافلگیر می کرد. اگر بخواهد به من هدیه بدهد، احتمالاً در حال فکر کردن به آن است.

آیا کوریدا می خواهد مانند مادرش (الهام پاوه نژاد) بازیگر شود؟

الهام پاوه نژاد: خیر. می خواهد معماری بخواند و ادامه دهد.

اگر بخواهیم کمی استراحت کنیم، الهام پاوه نژاد برای روز مادر برای مادرش چه می کند؟

الهام پاوه نژاد: هر سال سعی می کنم به دیدارش بروم و به او بگویم چقدر برایم مهم است و این روزها بهانه ای است تا به او بگویم برایم ارزشمند و مهم است.

آیا الهام پاوه نژاد الگوی موفقی برای کوریدا است؟

الهام پاوه نژاد: راستش من خیلی سعی می کنم او را از خودم جدا کنم تا استقلالی باشد و هر کاری انجام می دهم فکر نکنم درست است و از او نظر و سلیقه می خواهم و این برایم خیلی مهم است. موفقیت من این است که می توانم به او بفهمانم تفکر ذهنی من را درک کند.

احساس می کنم شما بازیگری هستید که خیلی به مردم نزدیک هستید. چون تو تلویزیون هستی؟

الهام پاوه نژاد: به هر حال تلویزیون قشر وسیعی را پوشش می دهد. در سال 1974 من با Wives کار کردم و هنوز بعد از این همه سال مردم آن را مطرح می کنند، من هزاران کار موفق انجام داده ام اما مردم هنوز از Wives به عنوان مثال استفاده می کنند. در حرفه ما وقتی کار کم داری به سرعت فراموش می شوی، اما خوشبختانه این شانس را داشتم که همیشه در ذهن افراد با «همسر» جاودانه شوم. به نظر من تلویزیون رسانه خیلی عجیبی است، هر چقدر هم که کار شما خوب دیده شود، حتی اگر اشتباه کنید، با همان ظرافت قابل درک است و به همین دلیل یک بازیگر باید با حساسیت بیشتری در انتخابش حرکت کند.

آیا شهرت شما مانع از این نمی شود که آنطور که دوست دارید در کنار دخترتان باشید؟

الهام پاوه نژاد: اگرچه محبت مردم برای هر دوی ما جذاب است و من را خوشحال می کند، اما گاهی واقعا نمی توان کوردی را به پارک برد یا با هم قدم زد و مردم دوست دارند من بخواهم چت کنیم، اما فرصت و زمان را از دست می دهم. با دخترم راه برو و صحبت کن

الهام پاوه نژاد در تئاتر بازی می کند:

نامه ای فراموش شده

1395
کسی نبود که ما را بیدار کند 1394
سیستم گرون هلم 1393
تراس 1390
خدای کشتن 1387
نمایش خیابان چیستا تهران

الهام پاوه نژاد

عکس های جدید الهام پاوه نژاد
هفت سنگ 1393
یلدا 1391
بدون خطر 1387
بیداری 1386
یک نیمکت 1384
روز یپرس 1379
تصویر یک رویا 1375-1375
مدرسه برای مادربزرگ ها 1375
همسران 1374

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد بازیگر ایرانی

فیلم های الهام پاوه نژاد:زندگی با چشمان بسته 2009
دیشب پدرت را دیدم آیدا 2013
بچه 1379
همه افتادند

1376

شبکه نمایش خانگی الهام پاوه نژاد:

شاهگوش 1393
تاریخچه تولید آسه 1390

عکس های الهام پاوه نژاد

عکس از الهام پاوه نژاد

عکس از الهام پاوه نژاد

همسر الهام پاوه نژاد

همسر الهام پاوه نژاد

  امروز گرم ترین هفته تابستان آغاز می شود

دیدگاهتان را بنویسید