استایل الهام پاوه نژاد با روسری قرمز + عکس

جامعه 24 الهام پاوه نژاد در سال 1351 در تهران به دنیا آمد. وی دارای دیپلم تجربی از دبیرستان نوشیروان، فوق دیپلم بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، 1371 است.

استایل الهام پاوه نژاد با روسری قرمز + عکس

الهام پاوه نژاد با انتشار این پست نوشت:

«در قفس را باز بگذار

یک پرنده

اگر او شما را دوست دارد

روی شانه هایت می نشیند…”

پ.ن: به یاد آخرین شب های پرشور و پر انرژی ماند

استایل الهام پاوه نژاد با روسری قرمز + عکس

الهام پاوه نژاد در سال ۱۳۸۵ در سریال بیداری ساخته بهرام عظیم پور و تهیه کنندگی حسین آقارندی و علی پورکیانی ایفای نقش کرد. داستان سریال بیداری درباره دختری به نام ترنگ است که در گیلان زندگی می کند و در سفر به تهران با بدشانسی روبرو می شود…

الهام پاوه نژاد در سال 1392 در سریال یلدا با گویش خاصی به ایفای نقش پرداخت. در خلاصه داستان «یلدا» آمده است: حاج محمدعلی زاهدی معروف به ممدلی که سالیان متمادی سنت روضه خوانی را در شهر بسطام حفظ کرده بود، با نزدیک شدن به زمان رحلت، احساس کرد که اشتباهی رخ داده است. گناهی در گذشته که امروز او را تنها و گیج می کردند و می افتند فرزندانش از اصیل هستند.

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد در سال 1392 در سریال شاهگوش داود میرباقری نقش روانشناس را بازی کرد. شاهگوش مجموعه تصویری 28 قسمتی 61 دقیقه ای به نویسندگی و کارگردانی سید داود میرباقری و تهیه کنندگی سید محمد امامی و مهران برومند محصول سال 1392 می باشد.

2022-07-24 09:38:10

  قیمت آپارتمان تا 60 متر در تهران

دیدگاهتان را بنویسید