اسامی برندگان قرعه کشی خرداد ماه تسهیلات طرح امید رفاه بانک رفاه اجتماعی اعلام شد.

اسامی برندگان هجدهمین قرعه کشی طرح امید رفاه بانک ویژه رفاه کارگران در خرداد ماه 1401 اعلام شد.

اسامی برندگان قرعه کشی خرداد ماه تسهیلات پروژه اعلام شد

حساب پروژه امید رفاه در تاریخ پرداخت تسهیلات افتتاح شده و تا سررسید تسهیلات مربوط به پروژه مسدود نخواهد شد.مسدود شدن حق عضویت دریافتی طی 13 ماهه اول عضویت در طرح تا پایان سال تسویه تسهیلات «شرایط و الزامات اعطای تسهیلات در قالب طرح «امید بهزیستی» در نظر گرفته شده است.
بر اساس این گزارش، در صورت تکمیل نشدن حق عضویت ماهانه سایر اعضای طرح، اسامی اعضای دارای کسری حق عضویت از فهرست شرکت کنندگان در قرعه کشی های آتی حذف می شود.
لازم به ذکر است تسهیلات طرح رفاهی برای مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه اجتماعی دریافت می کنند و کارکنان بازنشسته بانک اجتماعی در قالب وام 30 میلیون تا یکصد میلیون ریالی با هزینه سالانه 4 درصد پرداخت شده. همچنین بازنشستگان محترم سازمان تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه و کارکنان بازنشسته بانک اجتماعی دریافت می کنند و همچنین کارکنان شرکت ها و سازمان های متعامل با بانک رفاه اجتماعی می توانند از “امید رفاه” بهره مند شوند. برنامه ریزی برای ارائه کالاها و خدمات مورد نیاز خانوارهای خود. در قالب قرارداد با مرابحه می توانند از 30 میلیون ریال تا یک میلیارد ریال با سود سالانه 6 درصد بهره مند شوند.

اسامی برندگان هجدهمین قرعه کشی پروژه امید رفاه

  درمان "واریس" با درمان های ترکیبی

دیدگاهتان را بنویسید