از رژیم غذایی با افراد تاثیرگذار پیروی نکنید

اکثر افرادی که کاهش وزن را تجربه کرده اند یا به فکر کاهش وزن هستند به افرادی مراجعه می کنند که می توانند به آنها در رسیدن به این هدف کمک کنند. همه ما به یقین می دانیم که بسیاری از رژیم ها غیر اصولی هستند و برای کاهش وزن آنها را انجام می دهیم! زمان بازنگری جدی فرا رسیده است. اما چرا؟!

به گفته خودش؛ همه افرادی که اضافه وزن دارند و سعی در کاهش وزن دارند سعی می کنند برای کاهش وزن اصول تغذیه را رعایت کنند. گاهی توصیه های اشتباه دیگران یا تحقیقات اشتباه خودمان می تواند ما را فریب دهد.

به متخصص تغذیه مراجعه کنید

به یاد داشته باشید که تغذیه یک علم است. یک متخصص تغذیه همچنین می تواند به شما نشان دهد که چگونه وزن کم کنید و شما می توانید آن را ببینید. همیشه مراقب باشید به سراغ افرادی نروید که دانش کافی ندارند و می توانند به سلامتی شما آسیب بزنند.

با افرادی که رژیم غذایی بسیار محدود دارند معاشرت نکنید

کالری بسیار کم قاتل متابولیسم شماست و قطعا برای سلامتی مضر است. اگر در گذشته مشکلات روانی داشته اید، قطعاً درمان خود را با این رژیم ها به خطر می اندازید. این رژیم ها تاثیر بسیار منفی روی روان و اعصاب می گذارند. دستورات پزشک باید دقیق و مطابق با شرایط بدن شما باشد.

از رژیم غذایی با افراد تاثیرگذار پیروی نکنید

اینستاگرام

اگر فکر می کنید که افکار ساده لوحانه تحت تأثیر افراد با نفوذ هستند، اشتباه می کنید. این اتفاق هر روز در فضای مجازی می افتد و ما نمی توانیم با این برچسب ها آن را حل کنیم. افرادی که به دیگران می گویند: «مثل من بخور تا لاغر شوی». به خاطر داشته باشید که هیچ دستور العمل واحدی برای سلامتی وجود ندارد. حتی اگر همه ما یک رژیم غذایی داشته باشیم و یکسان تمرین کنیم، دلیلی وجود ندارد که به رژیم غذایی خود واکنش نشان دهیم.

  علائم کم آبی بدن

افرادی که همه جنبه های چاقی را نمی بینند

چاقی برای اکثر افرادی که چاق هستند، این فقط به خاطر خوردن کالری زیاد نیست. همه ما می دانیم که پنیر و سیب زمینی کالری بالایی دارند، اما اکثر متخصصان تغذیه رژیم غذایی را بدون صحبت با افراد چاق دنبال می کنند. بهترین راه برای کاهش وزن، نگاه کردن به مسائل عاطفی اصلی مرتبط با مشکلات وزن است.

درست است که پیدا کردن فرد مناسب یک چالش بزرگ است، اما ارزشش را دارد. بدن شما باید سال ها با شما کار کند و این کار سخت را برای خودتان جدی بگیرید.

به یاد داشته باشید که یافتن تعادل در زندگی با یک رژیم غذایی سالم مهم است و نباید بلافاصله به بدن خود حمله کنید.

دیدگاهتان را بنویسید