از رئیس جمهور برای جهادگران نمونه تقدیر کنید

آیت الله سیدابراهیم رئیسی روز جمعه در حاشیه مجمع مردمی جهاد هسته ای و پیشرفت که با شعار «همه با هم ایران قدرتمند» در حسینیه جماران برگزار شد، با اهدای لوح به وی تقدیم کرد. جهادگران نمونه و جمعی از خانواده های جهادگر و جهادگران آسمانی را تجلیل کرد.

جهادگرانی که در این مراسم تجلیل شدند در حوزه های مختلف بهداشتی، فرهنگی، اقتصادی، تولید دانش بنیان و اشتغالزایی در حوزه عمرانی و محرومیت زدایی فعالیت دارند.

در بخشی از مداحی از رئيس جمهور آزمونی از جهادگران داده شد و گفت: به فضل الهی گام دوم انقلاب اسلامی مصادف شد با تربیت تعداد زیادی از نسل جدید جهادگران که سعی در برقراری عدالت و قیام در بخش هایی دارند. کار جهادی یک کار ایمانی است و از ظرفیت وجودی انسان تا حد ممکن استفاده می کند و این حرکت ها به رهبری رهبر عزیز انقلاب اسلامی (مدظله العالی) تکیه گاه نهضت جوانان برای اعتلای ایران اسلامی است. .

از رئیس جمهور برای جهادگران نمونه تقدیر کنید

این لوح از زحمات ارزنده و شایستگی های خالصانه جهادگران انقلاب و نظام اسلامی و همراهی و همدلی آنان و خانواده هایشان برای رسیدن به آرمان های انقلاب اسلامی و خدمت به محرومان و عدالت خواهی تجلیل می شود.

در این مراسم سید میرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و فقیرنشین رئیس جمهور و دبیر شورای عالی جهاد سازندگی، سید احمد عبودیان دستیار رئیس جمهور در امور مردمی سازی دولت و جمعی از جهادگران عرصه های مختلف به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. و نظرات

وزرای فرهنگ و گرایش اسلامی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ورزش و جوانان، استاندار تهران، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و تولیت آستان مقدس امام خمینی (ره) در این مراسم حضور داشتند. مراسم

  برای اطمینان از امنیت فرزندانمان چه کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید