از امروز سود سهام عدالت را واریز کنید

معاون فناوری سپرده گذاری مرکزی گفت: کار استخراج داده و محاسبه سود بازماندگان را آغاز کرده ایم و در نهایت از امروز یکم خردادماه می توانیم سود را به حساب سهامداران واریز کنیم.

محمود حسنلو در ارتباط با اخبار 14 شبکه رسانه ملی، عملیات سپرده گذاری چقدر طول می کشد؟ وی افزود: این کار تا فردا به اتمام می رسد و کار به اتمام می رسد.

وی ادامه داد: کسانی که 532 هزار تومان سهام عدالت دارند 575 هزار تومان و کسانی که یک میلیون تومان سهام دارند یک میلیون و 80 هزار تومان سود سال 99 هستند که مابقی آن را هم اکنون واریز می کنیم. اگر کسانی هستند که سود سال دارند اگر 98 باقی مانده باشد آن را هم واریز می کنیم.

معاون فناوری CDD درباره پرداخت سود سهام متوفیان نیز گفت: متولیان بلافاصله پس از فوت در سیستم بانکی حساب بسته اند و نمی توانند سپرده گذاری کنند بنابراین این دسته از افراد سود خود را نزد ما محفوظ دارند.

وی افزود: بر اساس مذاکرات انجام شده با قوه قضائیه و سایر نهادهای ذیربط، سامانه تقسیم ارث متوفی تا پایان شهریور ماه راه اندازی می شود و با تقسیم ارث متوفی و ​​سهام عدالت آن ها بین وراث، سود حاصله از آن خواهد بود. به حساب وراث واریز شود.

  ضرب و شتم منشی در بهبهان

دیدگاهتان را بنویسید