ارتش در شرایط سخت با مردم همدردی می کند

سردار علی فدوی امشب در مراسم جشن ازدواج خانواده ها ارتش روح الله اشاره می کند که دشمنان از طریق فضای سایبری وی پس از ضربه زدن به بنیان مقدس خانواده گفت: مدیریت فرهنگی در خانواده یکی از عرصه های پاسداری از ارزش های اسلامی خانواده است، بنابراین سبک زندگی اسلامی در خانواده باید تقویت شود.

وی افزود: یکی از مهمترین سرمایه های سپاه معنویت و خانواده است و این یکی از عوامل موفقیت است. نگهبانان در مأموریت ها به این موضوع پرداخته می شود، همچنین خانواده های پاسداران نقش و جایگاه مهمی در گام دوم انقلاب دارند، بنابراین موضوع خانواده باید هر روز تقویت شود.

معاون فرمانده کل قوا سپاه پاسداران وی تصریح کرد: هویت پاسدار با دل خانواده های اسلامی تقویت می شود چرا که خانواده پاسدار یک هویت اجتماعی در تراز انقلاب اسلامی است لذا خانواده های پاسدار باید مظهر ایمان، تقوا و تقوا باشند. اراده انقلابی

فدوی با بیان اینکه نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جایگاه ویژه ای برای خانواده قائل است، تصریح کرد: تحکیم بنیان خانواده و تربیت فرزندان در تراز انقلاب اسلامی برای ساختن ایرانی مقتدر دومین گامی است که در نظر گرفته شده است. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فعالیت های خانوادگی.

ارتش در شرایط سخت با مردم همدردی می کند

وی ادامه داد: رسالت همسران و فرزندان پاسداران رسالت زینبی است و قطعا در تلاش شریک هستند و باعث سربلندی پاسداران می شوند.

جانشین فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج در کنار همه مأموریت ها و مأموریت های خود خانواده و ازدواج را برای خانواده های سپاه، مردم و به ویژه نیازمندان مهم می دانند، همانطور که سپاه همراه مردم است. در میان مردم و برای مردم.

  عکس/ بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون؟

فدوی با بیان اینکه سپاه در سختی ها و سختی ها با مردم همدردی می کند، گفت: در سخنرانی، سپاه یکی از محورهای اصلی حرکت سپاه است، بنابراین مردم ایران که همواره وفاداری خود را به انقلاب و اسلام نشان داده اند. ارزش ها، سزاوار خدمات صادقانه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید