ارائه همزمان این تصویر و درگاه پرداخت اینترنتی توسط شرکت سداد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد آماده ارائه درگاه پرداخت آنلاین به متقاضیان از طریق پنجره واحد تجارت الکترونیک و همزمان با دریافت این تصویر می باشد.

ارائه همزمان این تصویر و درگاه پرداخت اینترنتی توسط شرکت سداد

به گزارش خبری به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت پرداخت الکترونیک سداد در ماه های اخیر همکاری های زیادی با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برای ایجاد بسترهای لازم برای پرداخت همزمان و درگاه پرداخت داشته است که وب سرویس Inmad & سیستم تجارت الکترونیک Panjera توسط این شرکت راه اندازی می شود.
این اقدام توسط شرکت سداد در راستای ایفای مسئولیت بهینه سازی و سرعت بخشیدن به فرآیندهای پرداخت و همچنین رویکرد تعاملی با نهادهای مسئول از جمله مرکز توسعه تجارت الکترونیک صورت گرفته است. این تصویر و سرویس پنجره تجارت الکترونیک را در مراحل سریعتر و کوتاهتر در اختیار متقاضیان درگاه پرداخت آنلاین قرار دهید.
بر این اساس، مرکز توسعه تجارت الکترونیک پیش از این از کلیه شرکت های پرداخت و پرداخت خواسته است تا با این پنجره ماژول وب سرویس تجارت الکترونیک و تجارت الکترونیک تماس بگیرند.
به این ترتیب شرکت ها نیز می توانند با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی مستقیماً درگاه پرداخت آنلاین را دریافت کنند و با توجه به هماهنگی های انجام شده بین شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با ارسال این درخواست نیازی به ورود مجدد نخواهید داشت. اطلاعات برای دریافت درگاه پرداخت
سداد همواره در تلاش است تا با ایجاد چنین خدماتی ابتکار عمل را برای کمک به ارتقای کیفیت خدمات پرداخت الکترونیکی در کشور به دست آورد و با ارائه این بستر، داوطلبان در درگاه اینترنتی می توانند به محض انتخاب شرکت خدمات پرداخت یا شریک پرداخت از لیستی از شرکت های متصل به یک پنجره علاوه بر ارسال اطلاعات تایید شده، هویت، دامنه، تلفن ثابت و همراه، ایمیل، آدرس، نوع فعالیت، کد رهگیری مالیاتی و … بدون نیاز به درج مجدد اطلاعات، امکان ثبت درخواست در پورتال اینترنتی

  کشف 523 مکان تاریخی قاچاق از یک خانه

دیدگاهتان را بنویسید