ارائه محصولات و خدمات اعتباری بانک گردشگری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در اولین روز نمایشگاه از غرفه های مستقر در نمایشگاه از جمله غرفه گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در سالن 38 بازدید کرد.

ارائه محصولات و خدمات اعتباری بانک گردشگری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش سرویس خبری گروه مالی گردشگری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، بسته های اعتباری شامل تسهیلات برای فعالان گردشگری، یار (بسته ویژه آژانس های مسافرتی و مشتریان آنها)، کارت سفر و کارت اعتباری است.
پرداخت تجهیزات از NFI به عنوان بانک فعال و صندوق های موسیقی طبق قرارداد با وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از دیگر خدمات بانک گردشگری در حوزه خدمات اعتباری است.
در غرفه بانک جهانگردی واقع در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، خدمات جدید این بانک به علاقه مندان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه ارائه می شود. افتتاح حساب اینترنتی، صدور و تحویل کارت هواداران پرسپولیس، صدور کارت ورزش همگانی، صدور کارت نقدی، صدور رمز کارت بانکی، اینترنت بانک و موبایل بانک از جمله خدمات ارائه شده در این نمایشگاه است.
دستاوردهای شرکت ها و واحدهای گروه تامین مالی گردشگری و بانک گردشگری در زمینی به مساحت 450 متر مربع در سالن سی و هشتم نمایشگاه به بازدیدکنندگان عرضه شد.
در این نمایشگاه، شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایرانیان «سمگا» و واحدهای آن شامل گروه هتل های بین المللی رکسان، شرکت آریا زیگورات، پارس زیگورات و فدک به ارائه عملکرد، فعالیت ها، دستاوردها و فرصت های خود پرداختند.
پروژه کشور ایرانی (جزیره) واحد دیگری است که در غرفه گروه مالی گردشگری فعالیت ها و دستاوردهای خود را به بازدیدکنندگان ارائه می کند. این جزیره یکی از پروژه های مهم گروه تامین مالی گردشگری است که با مشارکت بانک گردشگری اجرا می شود.
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از 18 تا 22 بهمن ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.
علاقه مندان می توانند برای آشنایی بیشتر با خدمات بانک جهانگردی به سالن 38 پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته مراجعه کنند.

  کفش هوشمند برای دیابتی ها

دیدگاهتان را بنویسید