ادای احترام مدیرعامل بانک رفاه کارگران به شهدای گمنام شهداد

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در این سفر دکتر اله غنی و هیئت همراه در مراسم افتتاحیه پروژه ها و پروژه هایی که شامل ساخت 33 واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش کمیسیون امداد امام خمینی (ره)، لایروبی می باشد، حضور یافتند. 5 رشته قنات، احداث حوض کشاورزی، احداث 50 آبنما بهداشتی در مناطق مختلف شهر و بازسازی و برش مزار شهدای گمنام از شهرستان شهداد.
دکتر الله غنی مدیر عامل بانک رفاه کارگران و دکتر پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه با حضور در مزار شهدای گمنام این شهرستان که با همت بانک رفاه کارگران در این مکان مقدس آرمید به این شهدا ادای احترام کرد.
دکتر الله غنی در این مراسم گفت: بانک رفاه از بدو تاسیس به عنوان بانک اجتماعی، علاوه بر ارائه خدمات بانکی، فعالیت های گسترده ای در حوزه مسئولیت اجتماعی نیز دارد. حمایت بانک از پروژه هایی که امروز معرفی می شوند در راستای نقش موثر بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی است.
وی افزود: شهرستان شهداد یکی از شهرستان های کم برخوردار استان کرمان است و بانک رفاه کارگران تلاش کرده تا پروژه های خود را برای محرومیت زدایی از شهر اجرا کند.
مدیرعامل بانک رفاه کارگران به ظرفیت های گردشگری شهرستان شهداد اشاره کرد و گفت: این شهرستان دارای ظرفیت های زیادی در حوزه گردشگری و مشاغل داخلی است که متاسفانه تاکنون بهره برداری مناسبی از این ظرفیت ها صورت نگرفته است، لازم است اقدامات مناسبی انجام شود. در صورت شروع ظرفیت، بانک رفاه از این اقدامات حمایت خواهد کرد.
وی تصریح کرد: تمامی پروژه های اجرایی در این شهرستان باید دارای پیوست برای اشتغال زایی باشد. بی شک ایجاد اشتغال علاوه بر ایجاد رفاه و رفاه، از آسیب های اجتماعی و جرایم ناشی از بیکاری جلوگیری می کند.
دکتر الله غنی به تسهیلات اشتغال زایی بانک رفاه کارگران اشاره کرد و گفت: فعالیت های این بانک در این زمینه بسیار گسترده است و این بانک آمادگی دارد از منابع داخلی و همچنین منابع صندوق توسعه ملی نزد این بانک برای اهداف خود استفاده کند. تکمیل و اجرای پروژه های خرد «هم از کلان در استان کرمان و هم به ویژه شهرستان شهداد استفاده می شود و در نتیجه بستر توسعه اشتغال در این استان فراهم می شود.
دکتر الله غنی به لزوم جذب سرمایه گذار اشاره کرد و گفت: باید زمینه این مهم فراهم شود و از ابزارهای مختلف برای این امر استفاده شود.
وی تاکید کرد: بانک کارگران زیر مجموعه سازمان تامین اجتماعی است و به عنوان بانکی فعال در حوزه رفاه اجتماعی شناخته می شود. بیش از 60 سال است که این بانک همواره با رویکرد توجه به اقشار ضعیف و مستضعف جامعه کار کرده است و آمادگی داریم بر اساس این رویکرد برای محرومیت زدایی شهر شهداد و ایجاد حمایت های مالی و تسهیل گری اقدام کنیم. رونق اقتصادی در این شهر بسط دادن.
مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پایان با تشکر از جهادگران و تمامی کسانی که بانک رفاه کارگران را در اجرای طرح های محرومیت زدایی در شهرستان شهداد یاری کردند، گفت: به ویژه دکتر ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مجلس شورای اسلامی از مردم محترم کرمان و از راور در مجلس شورای اسلامی تشکر می کنم که واقعاً مؤسس و همکار ارزشمند بانک رفاه برای اجرای طرح های محرومیت زدایی در شهرستان شهداد بوده است.

  تحویل مسکن ملی به مجردها به شرط متاهل بودن!

دیدگاهتان را بنویسید