اجرای طرح هوشمند یارانه نان امروز در تهران

معاون هماهنگی اقتصادی استانداری تهران گفت: فاز اول طرح پاکسازی یارانه آرد و نان در استان تهران امروز (دوشنبه) به پایان می رسد.

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، حشمت اله عسگری روز یکشنبه در جلسه کارگروه آرد و نان استان با اشاره به عدم تغییر قیمت نان در سال جاری، اظهار کرد: قیمت نان برابر با نرخ مصوب در 1400 کمپ است.

وی افزود: اجرای فاز اول طرح تسویه یارانه آرد و نان و نصب کارتخوان در نانوایی های استان از امروز آغاز می شود و تاکنون 6 هزار و 800 دستگاه کارتخوان آماده و تحویل می شود.

معاون اقتصادی استاندار تهران با اشاره به لزوم اجرای این طرح گفت: اجرای این طرح در کشور باعث کاهش ضرر سالانه بیش از چهار میلیون تن نان کشور به دلیل استفاده از آرد یارانه ای نانوایی ها می شود و از قاچاق آن جلوگیری می شود. یک مقیاس بزرگ

عسگری اجرای این طرح را عامل مهمی در مدیریت مصرف و برنامه ریزی برای جلوگیری از سوء استفاده از این محصول استراتژیک می داند.

وی همچنین از دستگاه های اجرایی و نظارتی ذیربط خواست تا با تشدید گشت های بازرسی، نظارت لازم را در زمینه بهداشت و گرانی نان و جلوگیری از سوء استفاده ها و تخلفات انجام دهند.

  شرکت آب منطقه ای قزوین به عنوان بهترین دستگاه شناخته شد

دیدگاهتان را بنویسید